توقیف وسایل نقلیه متخلف و دستگیری سارق دام در آستارا

به گزارش سوما؛ نیروی انتظامی آستارا ۴۷۳ دستگاه خودرو و موتورسیکلت را به علت تخلفات رانندگی توقیف کرد و مرزبانان این شهرستان نیز، یک سارق احشام را دستگیر کردند.
فرمانده نیروی انتظامی آستارا روز جمعه اظهار کرد: در ماه گذشته در اجرای طرح انضباط ترافیکی، تسهیل تردد و ارتقای امنیت اجتماعی ۲۰۹ دستگاه موتورسیکلت و ۲۶۴ دستگاه خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شد.

سرهنگ محمد نمازی بیان کرد: نبود گواهینامه، کلاه ایمنی، مدارک شناسایی، تخلفات حادثه ساز و آلودگی صوتی از دلایل توقیف وسایل نقلیه بود و اصلاح هندسی راه ها، نصب سرعتکاه، رفع ترافیک و ترویج کلاه ایمنی از فعالیت های پلیس در آستاراست.

فرمانده هنگ مرزی آستارا هم گفت: مرزبانان با دریافت خبر چند فقره سرقت دام در روستای حیران، امروز سارق را دستگیر کردند و متهم در بازجویی به هشت فقره سرقت گاو، گوسفند و گوساله اعتراف کرد.

سرهنگ نوذر مرادی افزود: سارق به دادگاه معرفی شد و هوشیاری و همکاری مرزنشینان با مرزبانان، موجب ارتقای سطح امنیت عمومی می شود.

شهرستان مرزی بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت و ۲۵ کیلومتر راه اصلی، ۱۴۸ کیلومتر راه روستایی و ۱۵ کیلومتر بزرگراه در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده است و با جمهوری آذربایجان ۳۸ کیلومتر مرز خشکی و ۱۵ کیلومتر مرز آبی دارد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11205

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: