توسعه سرمایه گذاری ۳۰۰ میلیاردی برای تولید کولر گازی و رادیاتور در گیلان

به گزارش سوما؛ مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در زمینه تولید انواع کولر گازی و رادیاتور به ارزش۳۰۰ میلیارد تومان در رشت سرمایه‌گذاری شده است.

تیمور پورحیدری ضمن بازدید از خطوط تولید جدید شرکت ایران رادیاتور اظهار داشت: کیفیت محصولات سرمایشی و گرمایشی گیلانی تحسین برانگیز است و قابل رقابت با محصولات خارجی می‌باشد.

وی با گلایه از اینکه برخی تبلیغات منفی علیه محصولات داخلی وجود دارد، افزود: خوشبختانه محصولات صاحب نام گیلانی امتحان خود را پس داده است و انتظار می‌رود از محصولات چنین شرکت‌های با سابقه و معتبر از سوی مردم حمایت شود.

مدیر کل صمت گیلان اضافه کرد: وجود کالاهای قاچاق ضربه جدی به محصولات و تولیدات داخل وارد می‌کنند هرچند سامانه جامع تجارت جهت رهگیری این کالاها می‌باشد و تا حد زیادی موفق بوده و با این همه این اوصاف به عنوان مثال محصول کولر گازی این شرکت از لحاظ قیمت و کیفیت با محصولات قاچاق خارجی رقابت دارد باز هم از وجود کالای غیرمجاز و قاچاق آسیب می‌بیند.

تیمور پورحیدری طی بازدید از خط تولید کولر گازی افزود: محصول جدید این شرکت یعنی کولر گازی ایستاده در ظرفیت‌های ۳۶.۴۸ و ۶۰ هزار در آینده نزدیک روانه بازار خواهد شد.

مدیر کل صمت گیلان با گلایه برخورد برخی نهادها در مواجهه با چنین شرکت‌های بزرگی تصریح کرد: فعالیت و پویایی شرکت‌های بزرگی همچون ایران رادیاتور ضامن فعالیت سایر شرکت‌ها می‌تواند باشد به عنوان مثال یک شرکت با ۷۰ نفر اشتغال یکی از قطعات پکیج دیواری را تولید می‌نماید و شرکت دیگر ۴۰ درصد ظرفیت تولید خود را به تولید برخی محصولات پلاستیکی این شرکت اختصاص داده است و همچنین ۵ شرکت کارتن‌سازی و یک شرکت پالت‌سازی محصولات خود را به ایران رادیاتور جهت بسته‌بندی محصولات آن ارسال می‌کنند.

دکتر پورحیدری خاطرنشان کرد: عملیات اجرایی طرح توسعه شرکت ایران رادیاتور با سرمایه‌گذاری ۳۰۰ میلیارد تومان از سال گذشته آغاز گردیده است و در چند ماه آینده شاهد راه اندازی طرح توسعه این طرح جدید با اشتغال ۱۰۰ نفری خواهیم بود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13167

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: