مدیرعامل شرکت آبفای گیلان در معارفه معاون خدمات مشترکین و درآمد:

تغییر و تحولات ایجاد کننده فرایندی مثبت در عملکرد سازمان

طی مراسمی معاون خدمات مشترکین و درآمد شرکت آب و فاضلاب گیلان تودیع و معارفه شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان؛ مدیرعامل این شرکت در تودیع و معارفه معاون سابق و جدید خدمات مشترکین و درآمد اظهار داشت: تغییر و تحولات می تواند ایجاد کننده فرایندی مثبت در عملکرد سازمان باشد.

علیرضا غیاثی؛ طی مراسمی در سالن جلسات ساختمان شماره یک شرکت آب و فاضلاب گیلان وحید مهجور را به عنوان سرپرست جدید معاونت خدمات مشترکین و درآمد و محمد رحیم زاده را بعنوان مشاور مشترکین معرفی کرد.

وی ضمن تقدیر از عملکرد محمد رحیم زاده معاون پیشین معاونت خدمات مشترکین و درآمد، تصریح کرد: در حوزۀ مشترکین تجربه و مشورت بسیار حائز اهمیت است و استفاده از تجربه همکاران و دانش فنی حین کار در ارتقاء این حوزه بسیار موثر خواهد بود.

وی با اشاره به تدوین راهکارهای کارآمد، هم پوشانی بین درآمد و هزینه اظهار داشت: به منظور کاهش فاصله بین درآمد و هزینه، شرایط ایجاد درآمد مورد بررسی قرار گرفت و با تفکراتی که در گروه راهبری شرکت که نشأت گرفته از همفکری کارشناسان خبره شرکت وجود دارد امیدواریم شاهد رشد و ارتقاء شرکت آبفای گیلان باشیم.

سپس محمد رحیم زاده معاون سابق خدمات مشترکین و درآمد فضای آرام حاکم در حوزه این معاونت را ناشی از مشورت و همفکری مجموعه دانست و افزود: امور مربوط به این حوزه در فضای مشورتی پیگیری می شد.

همچنین وحید مهجور سرپرست جدید معاونت خدمات مشترکین و درآمد با تأکید بر همکاری و تعامل دوستانه در حوزه این معاونت تصریح کرد: در واقع حوزۀ درآمد از مهمترین ارکان شرکت آب و فاضلاب استان به حساب می آید یک کالا جهت ارائه به مردم داریم که باید به درستی عرضه شود.

وی با اشاره به اینکه اصل درآمد در حوزۀ مناطق است افزود: در این راستا سیاست گذاری ها اعمال خواهد شد و باید به درستی اجرا شود.
گفتنی است وحید مهجور پیش از این بعنوان مدیر امور آبفای فومن در شرکت آبفای گیلان خدمت می نمود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15088

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: