تعرفه های پزشکی سال آینده ۴۶ درصد افزایش دارد

مدیر عامل سازمان بیمه سلامت اعلام کرد: تعرفه ها های پزشکی که طی هفت سال اخیر افزایش خوبی نداشته است درسال آینده ۴۶ درصد زیادتر خواهد شد.

به گفته وی، طبق مصوبه شورای عالی بیمه، با افزایش ۴۶ درصدی تعرفه ها در سال ۱۴۰۳ موافقت کردیم و به امضا رسید. وی هم چنین اعلا م کرد: بیمارستان های دولتی در این بخش مشکلات جدی دارند و بیمارستان ها و مراکز درمانی خصوصی نیز با همین مشکل تعرفه مواجه هستند.

نگاه رسانه:

اگر اظهارات مدیرعامل بیمه سلامت درست باشد و این درصد افزایش در سال آینده عملیاتی شود، چرا حقوق کارمندان و بازنشسته ها را حداکثر ۲۰ درصد افزایش داده اند و روی همین عدد هم اختلاف وجود دارد و برخی روی عدد ۱۸ درصد مترکز شده اند.!؟

از سوی دیگربه موجب ابلاغ بخشنامه رئیس قوه قضائیه به همه واحدهای قضایی و دادسراهای سراسر کشور با توجه به بررسی‌های به عمل آمده و در اجرای ماده ۵۴۹ قانون مجازات اسلامی، مصوب سال ۱۳۹۲، قیمت دیه کامل در ماه‌های غیر حرام برای سال ۱۴۰۳ مبلغ ۱۲ میلیارد ریال معادل یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان تعیین شد

در همین شرایط اعلام شد: میزان دیه در ماههای حرام  یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان تصویب شده است.!

با افزایش دیه در ماههای حرام و عادی، بلافاصله نظام بیمه ای کشور اعلام کرد: سال آینده بیمه شخص ثالث هم ۳۵ درصد افزایش یافت.

با این افزایش ها باید خداوند به داد مردم کم درآمد و حداقل بگیرها برسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=16375

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: