تظاهرات فلسطینیان در شمال غزه در حمایت از مسجدالأقصی و کرانه باختری

به گزارش سوما؛ مردم فلسطین در شمال نوار غزه در حمایت از مسجدالأقصی، اسرای فلسطین و مقاومت در کرانه باختری، تظاهرات کردند.

فلسطینیان ساکن شمال نوار غزه روز جمعه به نشانه یاری مسجدالأقصی، اسرا و حمایت از مقاومت در کرانه باختری، تظاهرات برگزار کردند. این تظاهرات به دعوت جنبش حماس برگزار شد و «سهیل الهندی» عضو دفتر سیاسی این جنبش در سخنانی بر پایداری فلسطینیان برای مقابله با رژیم صهیونیستی و حمایت از مقاومت در کرانه باختری تأکید کرد.

پایگاه خبری شهاب نیوز گزارش داد که الهندی ضمن درخواست از ساکنان کرانه باختری و اراضی اشغالی برای یاری مسجدالأقصی تأکید کرد: «هر گونه لطمه به مسجدالأقصی و اماکن مقدس اسلامی و مسیحی به منزله اعلان جنگ و هشداری بد برای اشغالگران و شهرک‌نشینان است».

وی تأکید کرد که برای پرداخت بهای یاری مسجدالأقصی و قدس آماده‌اند و افزود؛ اقدامات کابینه فاشیستی صهیونیستی علیه اسرا تنها به پافشاری ما برای آزادسازی آن‌ها منجر می‌شود.

الهندی همچنین با اشاره به حضور غزه در تمامی صحنه‌های انقلاب فلسطین، تأکید کرد؛ مقاومت در غزه همچنان دست به ماشه است و کسانی که به نابودی شهرک حواره تهدید می‌کنند خودشان از صفحه روزگار محو خواهند شد

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11093

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: