مدیرعامل آبفای گیلان در تودیع و معارفه حوزه معاونت مالی و پشتیبانی:

تدوین تقویم مالی برای پیگیری و پرداخت مطالبات بسیار حائز اهمیت است

طی مراسمی معاون مالی و پشتیبانی و مدیر امور مالی شرکت آب و فاضلاب گیلان تودیع و معارفه شدند.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گیلان؛ مدیرعامل این شرکت تغییر مدیریت را لازمه هر حوزه دانست و هدف از آن را تقویت روحیه، ارتقاء عملکرد و ایجاد انرژی مضاعف در بین کارکنان شرکت عنوان و بیان داشت: تغییرات در طرز تفکر و نوع راهبری بسیار موثر خواهد بود که همگام با اهداف سازمان انجام می شود.

علیرضا غیاثی مدیرعامل آبفای گیلان با اشاره به ضرورت تدوین تقویم مالی برای پرداخت مطالبات تصریح کرد: رعایت انضباط مالی و مدیریت هزینه ها بسیار حائز اهمیت می باشد.

مدیرعامل آبفای گیلان ضمن قدردانی از زحمات رضا میشنی معاون پیشین مالی و پشتیبانی شرکت آب و فاضلاب گیلان و علیرضا پیاب نما مدیر سابق امور مالی، تغییرات سازمانی و انتصابات جدید را در راستای چابک سازی سازمان عنوان و برای رضا سبحانی در سمت سرپرستی معاونت مالی و پشتیبانی و محمدجعفر مستوفی نیا در سمت سرپرست امور مالی آرزوی موفقیت کرد.

سپس رضا میشنی معاون پیشین مالی و پشتیبانی با اشاره به اینکه انضباط مالی در این حوزه همیشه سرلوحه کار بوده است افزود: تغییرات برای روی کار آمدن افراد جدید برای بهبود وضعیت شرکت است و تاکنون تلاش بر این بود در شرایط سخت و بحرانی، اقدامات موثری داشته باشیم.

همچنین رضا سبحانی سرپرست جدید معاونت مالی و پشتیبانی با تأکید بر اهمیت افزایش دامنه انضباط مالی از جذب نیرو و انعقاد قرارداد تا سرانجام امور تصریح کرد: باید تصمیمات درست در راستای کاهش هزینه ها اتخاذ گردد و با مدیریت دارایی ها و هوشمند سازی هزینه ها ضمن دست یابی به تراز مناسب مالی، وضعیت اقتصادی خوبی را برای شرکت رقم بزنیم و با همراهی همکاران این حوزه به اهدافی که هیأت مدیره و مدیرعامل شرکت ترسیم نمودند، دست یابیم.

در ادامه با ابلاغ احکام جداگانه ای از سوی مدیرعامل شرکت آبفای گیلان رضا سبحانی که پیش از این بعنوان مشاور مدیرعامل و دبیر هیأت مدیره انجام وظیفه می نمود به عنوان سرپرست معاونت مالی و پشتیبانی معارفه و محمد جعفر مستوفی نیا سرپرست سابق دفتر نظارت بر درآمد و وصول مطالبات به عنوان سرپرست امور مالی معرفی شد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15091

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: