با حضور مهندس کیا عاشوری فرماندار رشت؛

تجلیل از قهرمان مسابقات تکواندو نونهالان آسیا

فرماندار شهرستان رشت، از نیایش علی عسگری قهرمان مسابقات تکواندو نونهالان آسیا تقدیر به عمل آورد.

با حضور مهندس کیا عاشوری فرماندار رشت از ” نیایش علی عسکری ” که موفق به کسب مقام قهرمانی در مسابقات تکواندو نونهالان آسیا شده بود، تجلیل و قدردانی شد.

 مهندس عاشوری در این دیدار، ضمن ابراز خرسندی از حضور نوجوانان و جوانان غیور گیلانی در عرصه رقابت‌های ورزشی داخلی و بین المللی‌، گفت: دختران و پسران قهرمان ما مایه مباهات گیلانیان هستند و ان شاء ا… در سایه تلاش خویش و حمایتهای مسئولین‌، افتخارات بزرگی را برای میهن اسلامی بیافرینید. وی جایگاه ورزش را در فرهنگ سازی درست و تبیین روش صحیح زندگی‌، بسیار والا دانست و افزود: شیاطین انسان نما‌، بسیار تلاش دارند که جوانان ما را به ورطه فساد و اعتیاد بکشانند و روی آوردن به ورزش انگیزه و اشتیاق به این گونه افکار شیطانی را در جوانان ما از بین می برد.

فرماندار شهرستان رشت، رویکرد جدی نسل جدید را به ورزش بسیار دارای ارزش دانست و اذعان داشت: شکر گزار بودن، حفظ حرمت بزرگان و پیشکسوتان و همچنین رعایت احترام و حفظ جایگاه مربیان زحمت کش و قهرمان پرور بایستی در کنار ممارست در تمرینات و داشتن اراده قوی، مورد نظر و توجه قهرمانان نوجوان و جوان ما باشد. وی با تاکید بر اینکه این شما قهرمانان ناخودآگاه تبدیل به الگوی ورزشی و اخلاقی دیگر نوجوانان و جوانان می شوند‌، اظهار کرد: بایستی از این موهبت الهی و توانمندی جسمی که به لطف خداوند و با تلاشهای بسیار کسب نموده اند‌، در جهت پیشبرد اهداف عالی جامعه و به نحو احسن استفاده نمایند.

گفتنی است نیایش علی عسکری در مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندوی نونهالان، خردادماه امسال توانست با شکست همه رقبا به عضویت تیم ملی انتخاب شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14654

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: