نگاهی به عملکرد مدیریت شهری لاهیجان

تجلیل ازرانندگان و صدور سند جزیره کام مردم راشیرین کرد.

شهرزیبای لاهیجان به سبب طبیعت خدادادی و‌وجود مزارع برنج و چای وبافت شهری همواره از مناطق مورد توجه گردشگری و به واسطه تاریخ و فرهنگ غنی و وجود هنرمندان و اهالی شعر وفرهنگ وادب دارای فعالیتهای ماندگار بوده است .

حال با این ظرفیتها و مطالبه گری های خاص مردمان این دیار مدیریت شهری کاری بس دشوار و پرمشغله است که هم رضایت مردم و هم شرایط ایده ال حضور مسافران و گردشگران فراهم گردد.

بااین اوصاف درهفته ای که گذشت امور عمرانی و فرهنگی و توجه به خدمات عمومی دردستور کار شهرداری بوده که میتوان به مراسم گرامیداشت روز حمل و نقل با حضور فعالان حمل ونقل و مدیران شهری و انتظامی در سالن همایش شهرداری لاهیجان برگزاشد ، اشاره نمود.

همچنین به گزارش اداره ارتباطات و امور بین الملل شهرداری لاهیجان، این مراسم توسط سازمان حمل و نقل همگانی شهرداری در سالن همایش شهرداری لاهیجان با حضور شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر، رییس پلیس راهنمایی و رانندگی و فعالان عرصه حمل و نقل برگزار شد.

در این مراسم از رانندگان نمونه ناوگان حمل و نقل عمومی شهرستان لاهیجان تقدیر به عمل آمد.همچنین در این مراسم از طرح تجهیز تاکسی های درون شهری لاهیجان به دستگاه کارتخوان رونمایی شد.

 

پس از سالها انتظار جزیره لاهیجان به مردم لاهیجان بازگشت.

با حضور علی غلامعلی زاده رییس اداره ثبت اسناد و املاک لاهیجان سند مالکیت شش دانگ کاداستری استخر بزرگ شهر لاهیجان به رضا زنده دل شهردار لاهیجان تقدیم شد .
این سند به همت اداره ثبت اسناد و املاک لاهیجان با تهیه نقشه شمیم به نام شهرداری لاهیجان ثبت شده است .

 

مهرداد عوض محمدی

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13888

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: