مدیرعامل شرکت گاز گیلان خبر داد:

بیش از ۱۷ هزار کیلومتر از خطوط گاز در گیلان نشت‌یابی شد

به گزارش سوما؛ عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان اظهار داشت: با هدف حفظ ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز مشترکین گاز طبیعی، در نیمه اول سال جاری ۱۷ هزار و ۳۹۳ کیلومتر از خطوط گاز در استان گیلان بازرسی و نشت‌یابی شده است.

 

با هدف حفظ ایمنی خطوط و پایداری جریان گاز مشترکین گاز طبیعی، در نیمه اول سال جاری ۱۷ هزار و ۳۹۳ کیلومتر از خطوط گاز در استان گیلان بازرسی و نشت‌یابی شده است.

عیسی جمال نیکویی، مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان درخصوص نشت‌یابی خطوط گاز در استان گفت: هم اکنون گیلان دارای بیش از ۲۲ هزار کیلومتر شبکه گازدار می‌باشد که ۶۷ درصد از این میزان در بهار و تابستان امسال مورد بازرسی و نشت‌یابی دوره‌ای قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به افزایش روز افزون طول خطوط تغذیه و توزیع گاز در استان گیلان، اظهار داشت: بازرسی فنی و نشت‌یابی مستمر برای افزایش ایمنی خطوط و انتقال پایدار گاز به مشترکین و مصرف کنندگان گاز طبیعی امری بسیار ضروریست.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه عملیات نشت‌یابی در سال جاری به صورت گسترده در ۲۸ شهر استان انجام شده است، گفت: این امر نشان از توجه ویژه امور بازرسی فنی این شرکت درجهت کاهش خطرات و افزایش سطح ایمنی و پایداری جریان گاز مشترکین دارد.

جمال نیکویی همچنین درخصوص نشت‌یابی از سایر تأسیسات گاز در استان، بیان کرد: در نیمه ابتدایی سال جاری ۶۹۹ ایستگاه و ۳۲۷ هزار و ۶۰۵ علمک و انشعاب گاز مورد بازرسی و نشت‌یابی قرار گرفته است.

وی در پایان با اشاره به آغاز فصل سرما از همه مشترکین گاز طبیعی درخواست کرد تا با رعایت نکات ایمنی و بررسی مستمر وسایل گازسوز، زمینه کاهش حوادث و خسارات مرتبط با گاز را فراهم سازند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13084

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: