در نخستین روز از هفته دولت صورت گرفت؛

بهره برداری از ۳ پروژه خدماتی و عمرانی در رحیم آباد رودسر

سوما نیوز؛ همزمان با آغاز هفته دولت سه پروژه خدماتی، توسعه عمران شهری در رحیم آباد رودسر با صرف اعتبار بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید. در اولین روز از هفته دولت با حضور مردم و مسئولین یک پروژه توسعه عمران شهری در رحیم آباد رودسر شامل تعریض، زیرسازی آسفالت خیابان جامی با هزینه سی میلیارد ریال در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

در نخستین روز از هفته دولت صورت گرفت؛

بهره برداری از ۳ پروژه خدماتی و عمرانی در رحیم آباد رودسر

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی فرمانداری رودسر؛ همزمان با هفته دولت سه پروژه خدماتی، توسعه عمران شهری در رحیم آباد رودسر با صرف اعتبار بیش از ۱۰۸ میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

در اولین روز از هفته دولت با حضور مردم و مسئولین یک پروژه توسعه عمران شهری در رحیم آباد رودسر شامل تعریض، زیرسازی آسفالت خیابان جامی با هزینه سی میلیارد ریال در این شهرستان مورد بهره برداری قرار گرفت.

همچنین افتتاح نصب یک دستگاه ترانسفور موتور ۱۲۵kVA و ایجاد دو فیدر فشار ضعیف هوایی با کابل خود نگه دار به طول ۱۳۸ متر جهت تقویت برق مشترکین بلوار آیت الله معصومی  اشکوری و کوچه بابایی رحیم آباد ۷ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان ونیز افتتاح یک پروژه مخابراتی شامل فاز ۸ سیار در ترشکوه رحیم آباد ۴۵,۰۰۰ ریال به بهره برداری رسید.

«دکترمحمد حیدری» سرپرست فرمانداری رودسر در آئین افتتاح پروژه‌ها با بیان اینکه مهمترین وظیفه و تعهد ما این است که پاسدار خون شهدا و تداوم بخش راه شهیدانمان باشیم، اظهار کرد: استقلال، امنیت و اقتدار امروز ایران اسلامی ره آورد خون شهدا و از آثار و فداکاری همه جانبازان و آزادگان است.

حیدری بیان کرد: هفته دولت فرصتی ارزشمند برای تجدید پیمان با شهدا و امام شهدا است تا هدفمند تر در مسیر آنان گام برداریم و خادم مردم باشیم.

وی ادامه داد: هفته دولت از مهمترین فرصت‌ها برای تبیین دستاوردها و خدمات ارزشمند انجام شده نظام و دولت است.

 

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12594

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: