بنرهای تبریک و تشکر در تالش و صومعه‌سرا جمع آوری شدند

به گزارش سوما؛ خوشبختانه پس از حساسیت مردم در این زمینه و تذکر استانداری گیلان در این رابطه، بنر قدردانی از شهردار تالش و همچنین تبریک انتصاب مدیر آموزش و پرروش صومعه سرا جمع آوری شدند.

نصب پارچه نوشته‌ها و بنرهای تبریک و تسلیت همواره به معضلی برای سیمای شهری تبدیل شده است و از همین رو مصطفی سالاری استاندار سابق گیلان نیز در آخرین روز کاری خود در استان شیوه نامه “ساماندهی پرده نوشته در سطح استان گیلان” را به تمام دستگاه‌های اجرایی و ادارات دولتی جهت اجرا ابلاغ کرد اما هر از چندگاهی مشاهده می‌کنیم که اراده لازم از سوی دستگاه های اجرایی به عنوان زیرمجموعه دولت در سطح شهرستانها جهت اجرای صحیح این بخشنامه مشاهده نمی‌شود.

آخرین مورد از نصب بنرهای تبریک برای انتصابات به شهرستان صومعه سرا و تالش بر می گردد که نصب این پارچه نوشته‌ها زمینه اعتراض و انتقاد افکار عمومی در فضای مجازی را فرآهم آورد.

خوشبختانه پس از حساسیت مردم در این زمینه و تذکر استانداری گیلان در این رابطه، بنر قدردانی از شهردار تالش و همچنین تبریک انتصاب مدیر آموزش و پرروش صومعه سرا جمع آوری شدند.

اگرچه ورود به موقع استانداری گیلان قابل تقدیر است اما طبیعی است که از دستگاه های اجرایی و ادارات انتظار می رود که پایبندی بیشتری به قوانین ابلاغی داشته باشند تا دیگر نیاز به ورود استانداری برای اینگونه موضوعات نباشد./دیارمیرزا

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11179

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: