فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت خبر داد:

برگزاری ۷۰۰ برنامه هفته بسیج توسط سپاه مرکزی رشت

به گفته فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت تمامی ۷۰۰ برنامه‌ در هفته بسیج در ۳۰۰ پایگاه مقاومت در شهرستان رشت برگزار می‌شود.

سرهنگ محمد نیک‌فطرت در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن اجتماعات سپاه مرکزی رشت با بیان اینکه بسیجیان در طول ۴۴ سال گذشته همواره یکی از یاوران انقلاب و مردم بوده است، اظهار کرد: تشکیل بسیج یکی از بهترین ابتکارات امام راحل (ره) بوده‌است که تمامی برنامه‌هایاستکبار را از بین برده است

وی با اشاره به نقش نقش رسانه در پیشبرد اهداف جمهوری اسلامی گفت: در جهان کنونی رسانه مهم‌ترین ابزار در جنگ ترکیبی است که می‌تواند برنامه‌های دشمن در جنگ رسانه‌ای را خنثی کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت بازگو کردن روایت نخست در جنگ شناختی و ترکیبی و شناختی را بسیار موثر دانست و بیان کرد: دشمن برای شکست جمهوری اسلامی رو به جنگ روانی آورده لذا اثرگذاری و میزان نفوذ رسانه در شرایط امروز جامعه بسیار حائز اهمیت است که باید به آن توجه شود.

نیک‌فطرت با اشاره به اجرای ۷۰۰ برناه در هفته بسیج سپاه ناحیه مرکزی رشت افزود: تمامی این برنامه‌ها در ۳۰۰ پایگاه مقاومت در شهرستان رشت و در چهار قالب تدوین شده که شامل خدمات‌رسانی و محرومیت‌زدایی، جهاد تبیین و نقش آن در این ایام، جهاد فرهنگی و نمایش اقتدار است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به نقش پایگاه‌های مقاومت بسیج در حل مشکلات کشور تصریح کرد: مهم‌ترین سیاست سپاه پاسداران و جمهوری اسلامی استفاده حداکثری از ظرفیت بسیج در حل مشکلات محلات است به این منظور ۹۰ درصد برنامه‌ها ویژه پایگاه‌های مقاومت طراحی شده است.

به گفته فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، برگزاری جشنواره حضرت علی اکبر، رزمایش مواسات توزیع پنج هزار بسته معیشتی به صورت خورویی، جشنواره مالک اشتر، غبارروبی گلزار شهدا، تجلیل از حافظان و مربیان قرآنی از جمله مهمترین برنامه‌های هفته بسیج می‌باشد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15429

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: