برگزاری رالی‌تور خانوادگی تهران-گیلان همزمان با نمایشگاه گردشگری

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی اعلام کرد: همزمان با هفدهمین نمایشگاه گردشگری تهران رالی تور تفریحی، گردشگری خانوادگی در مسیر تهران - گیلان (سفید کنار) با شعار «ما با طبیعتیم» برگزار می‌شود.

از روابط عمومی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، رالی تور سه روزه تهران-سفیدکنار، با شعار ما با طبیعتیم در دو کلاس همگانی و پیشرفته در حاشیه برگزاری هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری تهران و در مسیر تهران به سفید کنار در استان گیلان، برگزار می شود.

رالی تور تفریحی، گردشگری و خانوادگی مذکور، روز چهارشنبه ۲۵ بهمن از سوی کانون جهانگردی و اتومبیلرانی از محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز می شود و روز جمعه بیست و هفتم ماه به پایان می رسد.

توسعه فعالیت های اتومبیلرانی، ترویج فرهنگ رانندگی ایمن، ترویج سفرهای مسئولانه و کم خطر، معرفی جاذبه ها و مسیرهای گردشگری کشور از مهمترین اهداف برگزاری این رویداد است.

از آنجایی که این نوع رالی ها به عنوان یک رویداد گردشگری شناخته می شوند، ملاک انتخاب برترین ها، کسب کمترین امتیاز منفی، رعایت اصول صحیح رانندگی، احترام به قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، نحوه عملکرد شرکت کنندگان در موقعیت های مختلف و میزان مهارت در نقشه خوانی و مسیریابی خواهد بود.

شرکت برای عموم آزاد است و علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن های ۰۹۱۲۲۳۰۰۷۴۴ و ۶۶۷۵۵۵۹۱-۰۲۱ داخلی ۳ تماس بگیرند و برای حضور در این رالی نیز به نشانی اینترنتی www.irallyclub.com مراجعه کنند.

 

هفدهمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران با حمایت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تهران از تاریخ ۲۳ تا ۲۶ بهمن ۱۴۰۲ در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌ شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15437

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: