با حضور معاون بهره برداری و توسعه آب شرکت آبفای گیلان؛

برگزاری جلسه بررسی و تحلیل عملکرد کیفی شش ماهه اول سال

جلسه بررسی و تحلیل عملکرد کیفی شش ماهه اول سال 1402 با حضور معاون بهره برداری و توسعه آب و مدیران امور آبفای گیلان برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب گیلان؛ مدیر مرکز پایش و نظارت بر کیفیت آب و فاضلاب گفت: جلسه هم اندیشی، بررسی و تحلیل عملکرد کیفی شش ماهه اول سال جاری مناطق در بخش کیفیت آب و اتخاذ و تصمیم گیری در خصوص راهکارهای پیشنهادی جهت ارتقای کیفیت با حضور مازیار غلام پور معاون بهره برداری و توسعه آب، مدیران امور آب و فاضلاب رشت، رودبار، رودسر، آستانه، لاهیجان، لنگرود، رضوانشهر، شفت، صومعه سرا و رئیس گروه کنترل کیفیت آب در محل سالن اجتماعات شرکت آب و فاضلاب گیلان برگزار شد.

ضحی حجازی ادامه داد: در این جلسه غلام پور ضمن تاکید بر اهمیت کنترل کیفیت در تولید آب شرب و ارتقای سطح بهداشت جامعه، از تلاش های انجام گرفته در خصوص تامین و توزیع به موقع ماده گندزدا در سطح استان و ارتقای میزان مطلوبیت کلر باقیمانده در سطح شبکه های توزیع آب شرب بخش های شهری و روستایی اعلام رضایت نموده و در خصوص بهبود شاخص فوق تا پایان سال جاری و گام نهادن در مسیر تضمین کیفیت تاکید کرد.

در پایان جلسه؛ حجازی با ارائه گزارش تفصیلی در قالب پاورپوینت، عملکرد کیفیت شش ماهه اول سال ۱۴۰۲ شرکت آب و فاضلاب استان را به تفکیک مناطق تشریح و با تحلیل نتایج نسبت به ارائه پیشنهادات اصلاحی اقدام کرد. همچنین مدیران مناطق چالش های موجود در بخش کیفیت آب را تشریح و هر کدام راهکارهای جداگانه ای در خصوص بهبود شاخص های کیفی عنوان کردند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14395

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: