برداشت‌های غیر مجاز از بستر رودخانه، طرح‌های هادی و تغییر کاربری‌ها از جمله مشکلات بزرگ استان است

نشست مجمع نمایندگان استان با حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رئیس کل دادگستری استان گیلان برگزار شد.

رئیس شورای قضایی استان اظهار داشت: برداشت‌های غیر مجاز از بستر رودخانه، طرح‌های هادی و تغییر کاربری‌ها و تبعیضات در این حوزه از جمله مشکلات بزرگ استان است که باید نمایندگان تمام همت خود را در مسیر رفع این معضلات معطوف نمایند.

حجت‌الاسلام اسماعیل صادقی نیارکی، رئیس کل دادگستری گیلان با تبریک دهه مبارک فجر و لزوم همدلی قوای سه‌گانه در مسیر پیشرفت ایران اسلامی اظهار داشت: مردم ولی نعمت ما هستند و بهترین جشن انقلاب روزی است که ما خدمت شایسته و صادقانه‌ای به مردم ارائه دهیم و با این خدمت‌رسانی دین خود را به شهدا و امام شهدا ادا نماییم.

رئیس شورای قضایی استان اظهار داشت: برداشت‌های غیر مجاز از بستر رودخانه، طرح‌های هادی و تغییر کاربری‌ها و تبعیضات در این حوزه از جمله مشکلات بزرگ استان است که باید نمایندگان تمام همت خود را در مسیر رفع این معضلات معطوف نمایند. وی همچنین تصریح کرد: آب منطقه‌ای باید بر اضافه برداشت‌ها نظارت داشته باشد تا خسارت‌های سنگین بر بیت المال وارد نگردد.

رئیس کل دادگستری استان در پایان از نمایندگان استان خواست تا در صف مردم، صدای قانون و صدای حقیقت باشند و در مسیر خدمت به مردم از هیچ کوششی فروگذار نکنند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15520

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: