شهردار رشت خواستار شد:

برای حل مشکل سگ های بدون صاحب، کمیته استانی تشکیل شود

سومانیوز؛ شهردار رشت اعتقاد دارد، مشکل حضور سگ‌های بدون صاحب فقط مختص شهر رشت نیست و برای رفع این مشکل نیازمند تشکیل کمیته استانی هستیم.

گروه رسانه ای ایران – گرا؛ رحیم شوقی، در جلسه علنی شورا با تبریک پیشاپیش عید قربان اظهار کرد: جمع آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب یکی از بزرگترین معضلات شهری است که البته فقط مختص شهر رشت نیست و بسیاری ازدیگر شهرهای گیلان نیز با آن مواجه هستند.

وی با بیان اینکه جمع آوری و ساماندهی سگ‌های بلاصاحب نیازمند یک سری اقدامات فرهنگی است افزود: راه اندازی کمیته شهرستانی و استانی منجر می‌شود و طی یک سال اخیر اقدامات خوبی برای ساماندهی این حیوانات انجام شد که از آن جمله می‌توان به احداث سامانکده جدید در سال ۱۴۰۳ اشاره کرد.

وی تصریح کرد: در خصوص پل‌های عابر پیاده مکانیزه رشت نیز تا پیش از این متولی مشخص وجود نداشت و حالا برای هر پل در رشت متولی مشخصی وجود دارد و طبق قرار دادی که اخیرا منعقد شد اگر پیمانکار به تعهداتش عمل کرد، به همکاری با وی ادامه می‌دهیم و در غیر این صورت نیز بر اساس قانون عمل می‌کنیم.

شوقی با اشاره به اینکه رفع مشکلات پیاده راه فرهنگی رشت نیازمند همراهی تمامی دستگاه‌ها است بیان کرد: تا زمانی که حمایت دیگر دستگاه‌ها در این باره نباشد مجموعه مدیریت شهری رشت نیز به تنهایی قادر به رفع تمامی مشکلات نیست.

وی با بیان اینکه مشکلات میدان فرزانه رشت نیز در دست بررسی است، گفت: به یاری حق موارد مربوطه نیز به زودی اجرایی و مشکلات میدان فرزانه نیز برطرف می‌شود./

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11600

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: