مدیرعامل گاز گیلان:

برای حفظ پایداری جریان گاز، مصارف استان به صورت مستمر بررسی می شود

عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز گیلان در جلسه کمیته سوخت زمستانی گفت: با بررسی مستمر مصارف صنایع، به مشترکین پرمصرف اخطار قطع داده خواهد شد

ه گزارش روابط عمومی گاز گیلان، روز چهارشنبه ۲۲ آذر ۱۴۰۲، هفدهمین جلسه کمیته سوخت زمستانی گاز گیلان با حضور محمدرضا حق بین مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان در سالن کنفرانس ساختمان مدیریت شرکت گاز گیلان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه عیسی جمال نیکویی مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان ضمن عرض خیر مقدم به میهمانان، گزارشی را از روند برگزاری جلسات سوخت زمستانی و نتایج حاصله ارائه کرد.

وی با اشاره به مدیریت گاز صنایع استان برای حفظ پایداری جریان گاز مشترکان خانگی گفت: کلیه مصارف در بخش صنعتی و نیروگاهی استان نسبت به سال گذشته و همچنین بر اساس دمای هوا مورد بررسی قرار می‌گیرد تا در صوت احتمال وقوع ناترازی گاز، پیش بینی لازم جهت اعمال محدودیت مصرف با هماهنگی مدیریت بحران استانداری گیلان بعمل آید.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان در پایان بیان کرد: روزانه بر تعداد مصرف کنندگان گاز طبیعی افزوده می‌شود و برای برخورداری همگان از این نعمت الهی، مدیریت مصرف در همه حوزه‌ها امری ضروری است.

در ادامه این جلسه محمدرضا حق بین مدیرکل مدیریت بحران استانداری گیلان با قدردانی از مدیرعامل و کارکنان شرکت گاز بجهت حفظ پایداری جریان گاز گفت: شرکت گاز به عنوان یک شرکت شاخص و موفق در بحث بحران ناترازی گاز سال‌های گذشته مطرح است و مجموعه شرکت گاز استان گیلان که در بحران سال گذشته همت کرده و موجب پایداری جریان گاز در استان شدند، شایسته تقدیر و تشکر هستند.

حق بین در پایان ابراز امیدواری کرد تا با اتخاذ بهترین تصمیم برای حوزه‌های مختلف مصرف، زمستان امسال همانند سال‌های گذشته با پایداری جریان گاز به پایان برسد.

همچنین در این جلسه مهرزاد سمیعی مدیر بهره برداری گاز گیلان گزارشی را از روند مدیریت سوخت زمستانی ارائه کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13857

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: