با چند دفتر خدمات مسافری در گیلان برخورد قانونی شد

سومانیوز؛ اطلاعات رسیده از حوزه های گردشگری حاکی است، دستگاههای ناظر در روزهای اخیر با سه یا چهار مجموعه گردشگری "دفتر خدمات مسافری" به علت آنچه عدم رعایت هنجارهای اجتماعی و برخی تخلفات مطرح شده، برخورد قانونی کردند.

هنوز دستگاه های مسئول استان در این باره موضع گیری خاصی نداشته اند اما گفته می شود این دفاتر گردشگری گروه های گردشگر را به ترکیه می بردند با وجود توصیه های قبلی به موازین شرعی و هنجارها در مسیر سفر و محل های استقرار پایبند نبودند.

سال گذشته هم پلیس استان و اداره کل میراث فرهنگی و گردشگری گیلان با چند گروه گردشگری که شئونات جامعه را رعایت نکرده بودند، برخورد قانونی کرد.

خبر مربوط به برخورد قانونی با شرکت های گردشگری متخلف طی دیروز و امروز ار برخی کارکنان این مجموعه ها و شنیده ها از درون جامعه حاصل شده است و منتظر واکنش دستگاههای مسئول از جمله دستگاه قضایی استان در این خصوص هستیم.

سرپرست معاونت‌ گردشگری اداره‌کل میراث ‌فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گیلان شانزده اردیبهشت ماه اعلام کرده بود: کمیته نظارت بر دفاتر خدمات مسافرتی و گردشگری استان فعالیت یک دفتر خدمات مسافرتی و گردشگری را به حالت تعلیق و مجوز فعالیت یک دفتر دیگر را لغو کرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11813

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: