با حضور رییس جمهور و مقامات لشگری و کشوری در کرمان؛ پیکر پاک شهدای جنایت تروریستی کرمان تشییع شد

مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای حادثه تروریستی کرمان با حضور پرشور مردم، جمعی از مسئولان و خانواده‌های این شهدا برگزار شد.پیکر مطهر شهدا ابتدا به مصلای امام علی (ع) آورده شدند و پس از مداحی و عزاداری برای خاکسپاری به محل گلزار شهدای کرمان (در جوار مرقد سردار حاج قاسم سلیمانی) منتقل شدند.

مراسم تشییع و تدفین پیکر شهدای حادثه تروریستی کرمان با حضور پرشور مردم، جمعی از مسئولان و خانواده‌های این شهدا برگزار شد.پیکر مطهر شهدا ابتدا به مصلای امام علی (ع) آورده شدند و پس از مداحی و عزاداری برای خاکسپاری به محل گلزار شهدای کرمان (در جوار مرقد سردار حاج قاسم سلیمانی) منتقل شدند. پیکر شهدای شهرستانی نیز برای تشییع به زادگاهشان منتقل شده است.

پیکر شهدای حمله تروریستی کرمان به مصلای امام علی (ع) کرمان منتقل شدند و از سوی مدافعان وطن به پرچم و تابوت شهدا احترام شد.

خانواده‌های شهدای حادثه تروریستی گلزار شهدای کرمان نیز برای مراسم تشییع به مصلای کرمان آمدند.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران و فرزندان حاج قاسم سلیمانی نیز با حضور در مصلای امام علی (ع) کرمان بر تابوت پیکر شهدا بوسه زدند.

سردار سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مراسم تشییع پیکر شهدای کرمان گفت: به فضل الهی انتقام همه شهیدان‌مان گرفته خواهد شد. انتقام این شهیدان قبل از شهادت از دشمن گرفته شده است.

مردم و خانواده شهدا با حضور در مصلای امام علی (ع) کرمان و در جوار تابوت پیکر ۴۴ شهید عملیات تروریستی کرمان به سینه زنی پرداختند و با این شهدا وداع کردند.

بعد از سخنرانی سردار سلامی و رئیس جمهور در مراسم تشییع شهدای کرمان در مصلای امام علی، بر پیکر شهدای عملیات تروریستی کرمان نماز خوانده شد.

پیکر‌های مطهر شهدای کرمان پس از عزاداری و اقامه نماز و وداع از سوی خانواده هایشان برای تدفین به گلزار شهدای کرمان منتقل شدند.

سردار غیب‌پرور، جانشین فرمانده کل سپاه در قرارگاه امنیتی امام علی (ع) با حضور در مراسم تشییع شهدای کرمان با بیان اینکه هیچ کجای دنیا کشتن زن و بچه و مردم غیرمسلح ارزشی ندارد، گفت: داعش در قد و قواره‌ای نیست که به آن‌ها پیام بدهیم.

گروه تروریستی داعش مسئولیت این انفجارها را برعهده گرفته است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14529

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: