بازدید فرماندار رشت از بیمارستان ۴۱۲ تختخوابی لاکان

فرماندار رشت در بازدید از بیمارستان ۴۱۲ تختخوابی لاکان رشت از آمادگی کامل دستگاه های خدمات رسان برای کمک به تکمیل این پروژه خبر داد.

 مهندس کیا عاشوری فرماندار رشت با همراهی دکتر محمدتقی آشوبی، رئیس دانشگاه علوم پزشکی گیلان و جمعی از مدیران دستگاه خدمات رسان شهرستان، از پروژه بزرگ بیمارستان ۴۱۲ تختخوابی لاکان رشت بازدید و در جریان روند پیشرفت این پروژه نیمه تمام قرار گرفت.

 فرماندار رشت در حاشیه این بازدید ضمن تاکید بر اینکه تمرکز دولت سیزدهم بر اتمام پروژه‌های نیمه‌کاره است، گفت: پیگیری تکمیل پروژه ۴۱۲ تختخوابی لاکان رشت یکی از خواسته های به حق مردم استان گیلان در حوزه سلامت است که بعد از روی کار آمدن دولت مردمی ایران قوی مورد توجه ویژه ای قرار گرفته و تکمیل آن با سرعت مناسبی در حال انجام  و تمامی دستگاه های خدمات رسان برای تسریع در روند اجرایی آن پای کار هستند.

وی افزود: مشکلات مربوط به تامین آب، برق، گاز و راه دسترسی مناسب به این بیمارستان امروز با حضور میدانی مدیرانی شهرستانی مورد بررسی قرارگرفت و در کوتاه ترین فرصت جهت جمع بندی و ارائه راهکار اجرایی جلسه ای با حضور مدیران کل این دستگاه های خدمات رسان برگزار خواهد شد.

مهندس عاشوری با بیان اینکه تکمیل پروژه بیمارستان لاکان موجب تحول در نظام سلامت استان می گردد، گفت: دولت در تلاش است تا در سال آینده این بیمارستان را تجهیز و آماده بهره‌برداری و همچنین مقدمات احداث بیمارستان جنرال را در گیلان فراهم کند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13810

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: