سردار دامغانی:

ایستادگی مردم مظلوم غزه و انزجار جهانی از رژیم صهیونیستی را برگرفته از اشاعه تفکر بسیجی در تمامی نقاط جهان است

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه بسیج، کاربردی‌ترین و گسترده‌ترین شبکه مردمی در جهان است، گفت: تفکر بسیجی از مرزهای جغرافیایی کشور عبور کرده است.

سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه قدس گیلان، صبح امروز در رزمایش اقتدار ۶ هزار نفری بسیجیان گیلان در سالن شهدای رازی رشت با بیان اینکه بسیج با اقتدار و صلابت در تمامی عرصه‌ها حضوری فعال و پر رنگ دارد، اظهار کرد: امروز بسیج با اقتدار در تمامی عرصه‌های مورد نیاز انقلاب حضور داشته در حال نقش ایفا کردن است.

وی با اشاره به نقش کاربردی بسیج در مردمی‌کردن هدایت کشور در حوزه‌های مختلف گفت: با تشکیل بسیج، گسترده‌ترین و کاربردی‌ترین شبکه مردمی در جهان و انقلاب شکل گرفت که بسیار به حل مشکلات و هدایت کشور به سمت اهداف عالیه کمک می‌کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر حضور مؤثر بسیج و بسیجیان در غالب شبکه‌های مردمی در عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی بیان کرد: در طول ۴۴ سال گذشته بسیج به عنوان مهم‌ترین شبکه گسترده مردمی در همه حوزه‌ها از جمله حوزه سیاسی، فرهنگی، امنیتی و اجتماعی در کشور به ایفای نقش پرداخت و کشور را در مسیر آرمانی خود سوق داد.

دامغانی، ایستادگی مردم مظلوم غزه و انزجار جهانی از رژیم صهیونیستی را برگرفته از اشاعه تفکر بسیجی در تمامی نقاط جهان دانست و افزود: تفکر بسیجی از مرزهای جغرافیایی کشور عبور کرده و این ارزش و تفکر در همه مناطق جهان در حال اشاعه است که ماحصل آن را در انزجار جهانی علیه جنایات رژیم صهیونیستی در غزه شاهد هستیم.

وی، با بیان اینکه فرمان تاسیس بسیج مستضعفین توسط امام راحل (ره) یکی از امدادهای غیبی پروردگار بوده است، گفت: به فرموده مقام معظم رهبری دستور تشکیل بسیج به امام خمینی (ره) از سوی پروردگار الهام شد و اکنون شاهدیم که به برکت اقدامات جهادی و انقلابی بسیج، مسیر رشد و پیشرفت به خوبی در کشور حال انجام است./فارس

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13512

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: