نماینده ولی فقیه در گیلان:

ایران میان امت اسلامی اتحاد ایجاد کرده است

نماینده ولی‌فقیه در گیلان با اشاره به بسط امکانات جمهوری اسلامی ایران برای همه اقوام و مذاهب گفت: ایران میان امت اسلامی اتحاد ایجاد کرده است.

آیت‌الله رسول فلاحتی ظهر شنبه در نشست سیاست‌گذاری مساجد و امور فرهنگی اهل سنت استان گیلان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران در ایجاد وحدت میان امت اسلامی موفق عمل کرده است، اظهار کرد: در دنیای اسلام، هیچ کشوری به‌مانند جمهوری اسلامی نتوانسته میان مذاهب اسلامی ایجاد اتحاد کند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به بسط امکانات جمهوری اسلامی برای همه اقوام و مذاهب تصریح کرد: خدماتی که جمهوری اسلامی به اهل تشیع در همه مناطقِ ایران ارائه داده، به اهل سنت نیز حتی در دورترین مناطق ارائه می‌دهد.

امام جمعه رشت با اشاره به نگاه عظیم رهبر معظم انقلاب به اهل سنت افزود: اهل سنت از خدمات درمانی، ائمه جمعه و مصوبات و… نیز بهره‌مند هستند و اکثر خدماتی که نظام اسلامی به حوزه‌های علمیه ارائه داده، به اهل سنت هم ارائه می‌دهد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان تصریح کرد: ما از استان سیستان بلوچستان و اهل سنت حتی مدافع حرم داریم که نشان از قدرت جمهوری اسلامی دارد. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه مقابل همه قدرت‌های جهانی ایستاده است افزود: کردستان بعد از جنگ، میدان تاخت و تاز کومله و دموکرات بود اما امروز شرایط فرق دارد.

آیت‌الله فلاحتی با اشاره به مسائل مربوط به مساجد خطاب به حاضران در جلسه گفت: درباره مساجد با سپاه و انتظامی تشکیل جلسه بدهید تا اقدامات لازم انجام گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14986

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: