با حکم وزیر اقتصاد؛

اکبر نیازی به عنوان سرپرست منطقه آزاد انزلی منصوب شد

به گزارش سوما؛ به پیشنهاد مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد تجاری – صنعتی و ویژه اقتصادی، وزیر امور اقتصادی و دارایی «اکبر نیازی»عضو موظف هیئت مدیره این سازمان را به سرپرستی سازمان منطقه آزاد انزلی منصوب کرد.

به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد انزلی با پیشنهاد دکتر حجت الله عبدالملکی مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و صدور حکم از سوی وزیر اقتصاد و دارایی؛  دکتر اکبر نیازی، عضو هیأت مدیره سازمان جانشین دکتر عیسی فرهادی شد.

بنابراین گزارش نیازی که پیش از این مدیر حقوقی و عضو موظف هیأت مدیره سازمان منطقه آزاد انزلی بوده، از نیروهای بومی استان گیلان می باشد که سالها در قرارگاه خاتم الانبیاء کشور دارای مسئولیت های مختلفی بوده است.

گفتنی است حضور مدیری بومی که با تعهد و تخصص خود، از آشنایی کافی در حوزه های فعالیت مناطق آزاد بهره مند بوده و از سابقه فعالیت و خدمتگزاری در عرصه های ملی برخوردار می باشد نقطه امیدی برای بهره‌برداری حداکثری از فرصت ها،مزیت ها و ظرفیت‌های منطقه آزاد انزلی در عرصه‌های ملی و بین المللی، به ویژه در ارتباط با گسترش مناسبات اقتصادی با اعضای اتحادیه اقتصادی اوراسیا محسوب می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11758

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: