معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به گیلان عنوان کرد:

اولویت‌بندی طرح‌های فاضلاب و ارایه گزارش عملیاتی هفتگی به وزیر نیرو

معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سفر به استان گیلان بر هدفگذاری و اجرای هدفمند فعالیت‌ها به منظور افزایش سطح درآمد و ارتقاء شرکت تأکید کرد.

معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور به منظور پیگیری وضعیت اجرای پروژه‌های فاضلاب وارد گیلان شد و طی نشستی با شورای معاونین آبفای گیلان ضمن بررسی وضعیت جاری شرکت، چگونگی روند اجرای پروژه‌های فاضلاب را مورد بررسی قرار داد.

در ابتدای این نشست علیرضا غیاثی، سرپرست شرکت آبفای گیلان ضمن تشریح مجموعه‌ی فعالیت ها، گزارشی از جمعیت تحت پوشش خدمات شرکت و وضعیت منابع مالی و مصارف ارائه داد و برنامه‌های تأمین منابع مالی مورد نیاز تا پایان سالجاری را تشریح کرد.

وی شناسایی انشعابات غیرمجاز، افزایش میانگین وصول روزانه و مدیریت هزینه‌ها را از اهم فعالیت‌های شرکت برشمرد و تصریح کرد: براساس اهداف پیش بینی شده با همدلی و مشارکت جمعی کارکنان، رشد و ارتقاء شرکت محقق خواهد شد.

سپس ذوالفقار مهدی‌زاده، معاون مهندسی و توسعه شرکت آب و فاضلاب کشور با تأکید بر هدفمند کردن فعالیت‌ها به ویژه در حوزه مشترکین تصریح کرد: نقاط پردرآمد هدف باید مشخص شود و کارها بصورت عملیاتی و هدفمند اجرا گردد.

وی با اشاره به اینکه مدیران استانی تأثیرپذیر از تصمیمات کلان کشوری هستند افزود: چالش‌ها در استان‌ها باید با یکدلی و اتفاق نظر مجموعه مدیران شرکت‌ها مرتفع شود و نگاه کلی به رشد و ارتقاء جایگاه سازمان داشته باشند.

معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور هدف از سفر به گیلان را دستورات مقام عالی وزارت نیرو در پی بازدید و پیگیری موضوع مهم ساماندهی طرح فاضلاب گیلان اعلام کرد و افزود: در راستای حذف بار آلایندگی رودخانه ها، اولویت‌بندی طرح‌های فاضلاب و ارایه گزارش عملیاتی به صورت هفتگی برای مقام عالی وزارت، در دستور کار است.

وی با تأکید بر اینکه تأمین منابع مالی برای اجرای مناسب امور بسیار حائز اهمیت است تصریح کرد: با سیاست‌گذاری‌های انجام شده و ظرفیت آبفای گیلان به لحاظ نیروی انسانی و بستر درآمدی، شاهد اتفاقات رو به رشدی در این حوزه خواهیم بود.

گفتنی است در این سفر اسماعیلی مدیرکل دفتر نظارت بر طرح‌های آب و فاضلاب کشور و هاشم خمر مدیرکل دفتر برنامه و بودجه، معاون مهندسی و توسعه آبفای کشور را همراهی کردند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13601

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: