الزام سنددار شدن اراضی زراعی و منازل مردم

سومانیوز؛ رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه سند دارکردن اراضی زراعی و منازل مسکونی در شهرها و روستاها با هدف جلوگیری از تعرض به مالکیت افراد ضروری است، اظهار داشت: این امر موجب اطمینان خاطر افراد جامعه از دارایی ها و اموال خود شده و دست سودجویان را کوتاه می کند.

به نقل از روابط عمومی دادگستری گیلان، حجت الاسلام و المسلمین اسماعیل صادقی نیارکی با تاکید بر توجه به مدیریت شهری تصریح کرد: شهرداری سیاهکل در خصوص جذب بودجه و ارائه خدمات به مردم اقدامات مطلوبی انجام داده است که قابل تقدیر و قدردانی است.

رئیس شورای قضایی استان با بیان اینکه یکی از مشکلات امروز جامعه ما موضوع اعتیاد است گفت: اعتیاد زیر ساخت و عامل سایر آسیب های اجتماعی است که باید مورد توجه قرار گیرد به ویژه آنکه آستانه تحمل فرد معتاد به شدت پایین است و همین مساله موجب خشونت رفتاری و کلامی می شود لذا یکی از عوامل افزایش طلاق، سرقت و … در جامعه اعتیاد است.

این مقام ارشد قضایی با اعلام اینکه ۳۵ مرکز ماده ۱۵ جهت رفع اعتیاد در استان راه اندازی شده است، گفت: مسئولان باید در کاهش آسیب های اجتماعی تلاش کنند و خانواده های افراد مبتلا نیز باید آنان را همراهی کرده و زمینه ترک اعتیاد این افراد را فراهم کنند.

به اظهار رئیس کل دادگستری، اقدامات بعد از ترک و خروج از کمپ ترک اعتیاد بسیار مهم و اساسی است و باید برنامه مشخصی برای این مرحله طراحی شود تا بستر ابتلای مجدد این افراد فراهم نگردد.

وی با اشاره به ضرورت مدیریت پسماند در شهرستان سیاهکل گفت: با توجه به آلودگی های ناشی از عدم ساماندهی زباله برای مردم و پیوست های زیست محیطی این معضل، باید تلاش و جدیت  بیشتری در راستای حل آن صورت گیرد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11802

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: