افتتاح ۸۵ پروژه عمرانی و خدماتی در بخش اسالم تالش

سرپرست فرمانداری تالش گفت: همزمان با چهارمین روز از دهه مبارک فجر ۸۵ پروژه عمرانی و خدماتی با اعتبار بیش از ۵۵ میلیارد تومان در بخش اسالم این شهرستان افتتاح و به بهره برداری رسید.

ایرج مؤذن ظهر یکشنبه در حاشیه افتتاحیه‌های چهارمین روز از دهه مبارک فجر اظهار کرد: ۸۵ پروژه عمرانی و خدماتی با صرف اعتبار ۵۵ میلیارد و ۴۱۶ میلیون تومان به صورت تجمیعی در مدرسه ابتدایی خیر ساز زنده یاد ندا آوه در بخش اسالم این شهرستان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.

مؤذن افزود: پروژه‌های دهیاری‌ها، آب و فاضلاب، مخابرات، امور توزیع برق، مدرسه روستایی، راهداری و بهزیستی و کمیته امداد از طرح‌هایی هستند که در بخش اسالم شهرستان تالش افتتاح شدند. وی ادامه داد: بهره‌برداری از ۴۳ طرح دهیاری‌های بخش اسالم شامل احداث کانال‌های آب‌های سطحی تعریض و شن‌ریزی معابر روشنایی معابر نصب دوربین مداربسته با اعتبار بالغ بر ۵ میلیارد و ۹۲۱ میلیون، بهره‌برداری از چهار طرح کانال جمع آوری آب‌های سطحی و تعویض آبرو فرش موزائیک و آسفالت معابر شهری ۷۲۰ میلیون تومان، مرمت و بازسازی بند انحرافی در روستای پیر هرات با اعتبار یک میلیارد و دویست میلیون تومان بخشی از پروژه‌های مورد افتتاح امروز بوده است.

مؤذن اضافه کرد: بهره‌برداری از فاز دوم و سوم و تکمیل پروژه روشنایی محور اسالم به تالش ۱۵ کیلومتر با اعتبار ۱۰ میلیارد تومان، بهره‌برداری از ۳۰ پروژه امور توزیع برق شامل نصب ترانس و احداث کابل خود نگهدار با اعتبار ۱۲ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان، افتتاح آسفالت معابر روستایی ترک محله آلان با اعتبار ۳ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان، افتتاح مدرسه زنده یاد ندا آوا خانقاه با اعتبار ۵ میلیارد و ۹۰۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، تسهیلات بلاعوض جهت احداث ۶ واحد مسکونی با اعتبار ۶۰۰ میلیون تومان، تسهیلات اشتغال زایی در قالب ۲۸ طرح ویژه مددجویان با اعتبار ۱۱ میلیارد و ۶۶۰ میلیون تومان بخش دیگر از پروژه‌های امروز بوده است.

گفتنی است، کارگاه تولیدی درب‌های ضد سرقت در روستای قندیسرا با اعتبار ۴۳ میلیارد تومان با حضور استاندار گیلان افتتاح می‌شود که در مجموع ۸۶ پروژه با اعتبار بالغ بر ۹۸ میلیارد و ۴۱۶ میلیون تومان در بخش اسالم به بهره برداری می‌رسد.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15479

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: