افتتاح سد لاستیکی گالشکلام لنگرود با حضور وزیر نیرو

به گزارش سوما؛ فرماندار لنگرود از افتتاح سد لاستیکی گالشکلام این شهرستان با حضور وزیر نیرو خبر داد و گفت: این سد با اعتباری معادل ۱۶ میلیارد تومان احداث شده است.
سیروس شفقی در حاشیه بازدید از روند آماده سازی سد لاستیکی گالشکلام لنگرود و از افتتاح این سد با حضور وزیر نیرو خبر داد و اظهار کرد: مراسم بهره برداری این سد لاستیکی پنجشنبه هفته جاری برگزار می شود. وی مساحت پروژه سد لاستیکی گالشکلام لنگرود را سه هکتار دانست و افزود: این پروژه از تابستان سال ۹۴ با اعتبار اولیه ۶.۶ میلیارد تومان از محل اعتبارات عمرانی استانی آغاز شده و تاکنون حدود ۱۶ میلیارد تومان برای آن هزینه شده است.

فرماندار لنگرود، پیشرفت فیزیکی پروژه سد لاستیکی گالشکلام را ۹۸ درصد دانست و گفت: مبلغ مورد نیاز جهت تکمیل پروژه حدود دو میلیارد تومان است که اختصاص به فرازبند و نشیب بند دارد.

شفقی، ظرفیت کل آب ذخیره سد را ۴.۸ میلیون مترمکعب و حجم مخزن را ۱.۱ میلیون مترمکعب دانست و تصریح کرد: اراضی تحت پوشش شد ۲۵۰۰ هکتار و حجم عملیات خاکی آن ۱۲۵ هزار و ۸۸۴ مترمکعب و حجم عملیات سنگی آن ۲۳ هزار و ۶۱۰ مترمکعب است. وی در پایان خاطرنشان کرد: سازمان آب منطقه ای کارفرمای سد لاستیکی لنگرود است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11203

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: