مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد:

اعلام آمادگی ۴۵۰۰ امدادگر هلال احمر گیلان برای اعزام به غزه

به گزارش سوما؛ مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از آمادگی چهار هزار و ۵۰۰ امدادگر، پرستار و پزشک عضو جمعیت هلال احمر گیلان خبر داد.

هادی سلیمی مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در سخنان پیش از خطبه این هفته رشت در مصلی این شهر با اشاره به جنایات رژیم منحوس صهیونیستی در نوار غزه اظهار کرد: رژیم منحوس رژیم با نشان دادن چهره ضدبشری خود و با زیر پا گذاشتن معاهده‌های بین‌المللی خوی استعمارگری خود را به دنیا نشان داد.

وی با محکومیت کشتار صد‌ها زن و کودک بی‌پناه، گفت: حمله رژیم منحوس صهیونیستی به بیمارستان غزه و شهادت احمر گیلان آمادگی خود را برای خدمت در مناطق جنگ زده غزه اعلام می‌دارند.

به گفته مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان در حال حاصر جمعیت هلال احمر گیلان با آمادگی کامل نیرو‌ها و با تأمین تجهیزات مورد نیاز، برای حضور نیرو‌ها در مناطق جنگ زده اعلام آمادگی کرده‌اند.

حجت‌الاسلام محمد چهری مسؤول دفتر نهاد نمایندگی، ولی فقیه در جمعیت هلال‌احمر گیلان نیز در اجتماع اعضای جمعیت هلال احمر گیلان در مصلای رشت نیز با محکومیت جنایت بزرگ و نسل‌کشی در غزه اظهار کرد: رژیم منحوس صهیونیستی بی‌توجه به قوانین بین‌المللی و با نشان دادن ماهیت ضدانسانی خود با خوی وحشیانه به افراد غیرنظامی، زنان و کودکان و کادر درمان حمله کرد.

وی با اشاره به  تجمع اعضای جمعیت هلال‌احمر گفت: اعضای جمعیت هلال احمر با روحیه مجاهدانه، استکباری ستیز برای حضور در مناطق جنگ زده اعلام آمادگی کرده‌اند.

 گفتنی است امدادگران و کادر درمان جمعیت هلال‌احمر گیلان در بیانیه‌ای ضمن محکومیت نسل‌کشی در غزه و حمله به مراکز درمانی، خواستار اعزام نیرو‌های امدادی و درمانی و کمک‌های بشر دوستانه به مناطق جنگ زده هستند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13082

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: