از مجید دوهندو تا عاقل منش؛

اعضای هیأت اجرایی انتخابات مجلس در شهرستان رشت مشخص شدند

با رأی معتمدین، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رشت انتخاب شدند.

به گزارش سوما؛ کیا عاشوری ضمن تشکر از حضور اعضای اداری و معتمدین هیأت اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی این شهرستان با اشاره به اهمیت انتخابات در جمهوری اسلامی ایران اظهار داشت: برگزاری انتخابات اهمیت مضاعفی دارد و باید نگاه ویژه به این موضوع داشته باشیم، همچنین مشارکت حداکثری در دستور کار قرار گیرد، تا این پیام را به دنیا بدهیم که انقلاب ما مردمی است و مردم برای تحقق آرمان های انقلاب نقش آفرینی می کنند.

سرپرست فرمانداری رشت ضمن تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری که انتخابات را نماد مردم سالاری دینی می داند، تصریح کرد: برگزاری انتخابات سالم، پرشور، شفاف، بدون جانبداری و با امنیت روانی و اجتماعی سبب مشارکت حداکثری مردم می‌شود. وی با بیان اینکه اهمیت حضور پرشور و باشکوه مردم در انتخابات در تقویت جایگاه کشور در تمامی عرصه ها نقش مهم و سازنده ای دارد، گفت: همه ما نسبت به برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات سال آینده وظیفه داریم و بایستی شرایط و بستر حضور مردم جهت انتخاب اصلح را فراهم آوریم.

در پایان این جلسه در اجرای ماده ۳۹ قانون انتخابات مجلس شورای اسلامی مصوب ۱۴۰۲/۰۵/۰۱ با موضوع تشکیل هیأت های اجرایی با حضور ۲۵ نفر از ۳۰ نفر معتمد دعوت شده که با تایید هیئت نظارت بر انتخابات شهرستان انتخاب شده بودند و با رأی گیری بین معتمدین حاضر، اعضای اصلی و علی البدل هیات اجرایی دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در شهرستان رشت انتخاب شدند.

اعضای اصلی هیات اجرایی انتخابات مجلس شورای اسلامی سال ۱۴۰۲  شهرستان رشت به شرح ذیل است:

۱. مهدی جهاندیده

۲. حجت‌الاسلام و المسلمین امیر چهری

۳. مجید دوهندو

۴. نرجس زمانی

۵. محمد حسن عاقل منش

۶. اسماعیل اسماعیلی

۷. محمد رضا داوطلب

۸. عطاء الله حاجتی مدارائی

** اعضای علی البدل هیات اجرایی انتخابات:

۱. احمد قیامی

۲. محمد رسول سماکچی

۳. محمد اسماعیل فرحی

۴. مرتضی بینایی

۵. محمد رضا بابا هادی

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12907

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: