استقبال جوانان برای نمایندگی مردم بندر انزلی در مجلس شورای اسلامی

به گزارش سوما؛ فرماندار شهرستان بندر انزلی با بیان اینکه در حوزه انتخابیه بندر انزلی ۳۹ نفر موفق به ثبت نام نهایی برای تصدی پست نمایندگی مجلس شده‌اند، گفت:از این تعداد ۲۱ نفر، افرادی با سن کمتر از ۵۰ سال هستند که نشان از حضور افراد جوان‌تر و به میدان آمدن نسل جدید دارد.

محمد پور خوش سعادت اظهار کرد: پس از پایان زمان قانونی و ثبت نام نهایی کاندیداهای انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و  پس از بررسی نهایی مشخص شد در حوزه انتخابیه بندر انزلی ۳۹ نفر موفق به ثبت نام نهایی شده‌اند.

فرماندار شهرستان بندر انزلی گفت: بعد از این باید در انتظار طی شدن روند احراز صلاحیت توسط هیئت اجرایی و هیئت نظارت جهت ادامه فرایند انتخابات و آغاز رقابت انتخاباتی باشیم.

پورخوش سعادت تصریح کرد: طبق مشخصات اعلامی از جمع این ۳۹ نفر ۲۱ نفر افرادی با سن کمتر از ۵۰ سال هستند که نشان از حضور افراد جوان‌تر و به میدان آمدن نسل جدید دارد.

وی افزود: ۱۱ نفر با سابقه ایثارگری نیز در این دوره نام نویسی کرده‌اند ضمن اینکه ۵ نفر از افراد ثبت نام کرده مجرد هستند که این اتفاق نیز در نوع خود جالب توجه است.

پورخوش سعادت در خصوص حضور بانوان در عرصه انتخاباتی تاکید کرد: از آنجایی که بانوان انزلیچی در اجتماع حضور پررنگ دارند و نظام اسلامی همواره به استقبال بهره‌مندی از این ظرفیت مهم رفته است قابل انتظار بود که حتماً در این حوزه نیز شاهد شرکت فعال بانوان باشیم.

وی افزود: طبق انتظارات قبلی برای حضور این قشر، ۵ نفر از بانوان انزلیچی ثبت نام نهایی خود را برای حضور در مجلس انجام دادند و برای نمایندگی مردم بندر انزلی اعلام آمادگی کرده‌اند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=13230

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: