دکتر رضا رسولی شهردار رضوانشهر:

از سرمایه گذاری در شهر بهشت استقبال می کنیم

ایران 1444؛ شهردار رضوانشهر با اشاره به اهمیت سرمایه گذاری و توسعه شهری و برنامه ریزی هایی که در این راستا انجام شده است ، عنوان کرد: درهای شهر بهشت؛ رضوانشهر؛ ُ‌به روی مسافران و گردشگران داخلی و خارجی و سرمایه گذاران به ویژه در حوزه های مولد و توسعه شهری گشوده است.

با همدلی شورا یک عرصه ۵۰هکتاری شهری به چرخه اقتصادی شهر پیوست

از سرمایه گذاری درشهر بهشت استقبال می کنیم

  در آمدهای شهرداری از ۱۸ میلیارد به ۱۸۵ میلیارد افزایش یافت

گروه رسانه ای ایران – گرا ” در راستای گفتمان سازی، روشنگری و امید آفرینی اولین نشست خبری خود را با دکتر رضا رسولی شهردار نمونه شهرستان رضوانشهر ” شهر بهشت” برگزار کرد.

شهردار نمونه کشوری در جمع مدیران و خبرنگاران گروه رسانه ای ” گرا” متذکر شد:

در این راستا طی تفاهماتی با  دانشگاه خواجه نصیرُمجموعه های نوآور دانشگاه  را به شهرمان دعوت و خوشبختانه برنامه های مناسبی برنامه ریزی  شد که با برند سازی یک جامعه هدفمند مشخص به یک جریان ساخت و ساز معین  در شهر شکل دهیم .

این اقدام ها و تدابیر مدیریتی  موجب شد،  در آمدها از ۱۸ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۱ به بیش از  ۱۸۵ میلیارد تومان در سال ۱۴۰۲ برسد و این امر زمینه کار و تلاش بیشتری را فراهم ساخت.

دکتر رسولی تصریح کردک شهرداری یک مجموعهی ” در آمد هزینه”  است و این افزایش در آمد به سمت کارهای عمرانی سوق داده شد و توانستیم با کمک شورا و شهروندان یک عرصه ۵۰ هکتاری در شهر که از چرخه اقتصادی خارج شده بود، به این چرخه بپیوندد.

به اظهار وی، از قدرالسهم همین طرح یک و نیم هکتار زمین در منطقه ی مناسب شهری تهیه و یک پروژه عمرانی با نگاه فرهنگی  و تجاری دنبال کردیم که در این زمین یک هتل مجهز، یک سیما، گالری، تئاتر و فضایی برای کارهای دیگر فرهنگی ایجاد خواهیم کرد که موجب افزایش نشاط و انگیزه در جوانان می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11059

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: