فرماندار رشت در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری:

از ابتدای سال نزدیک به ۷ هزار شغل ایجاد شده است

به گزارش سوما؛ فرماندار رشت با اشاره به پرداخت ۲ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان به ۶۸ طرح اشتغال خانگی گفت: دستگاه ها برای پرداخت اعتبارات به سایر طرح های تایید شده اقدام کنند.

حمیدرضا امام پناهی در کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان رشت با تاکید بر جذب حداکثری اعتبارات در فرصت باقیمانده اظهار کرد: دستگاه‌ها موظف هستند حداکثر اعتبار تخصیص یافته را جذب و صرف امور عمرانی و توسعه‌ای شهر کنند.

فرماندار رشت با اشاره به اینکه عملکرد دستگاه‌ها با توجه به میزان ثبت اشتغال ایجاد شده توسط دستگاه‌ها در سامانه رصد ارزیابی می‌شود، افزود: از ابتدای امسال تاکنون برای ۶ هزار و ۶۱۱ نفر شغل ایجاد شده که معادل ۸۵ درصد تعهدات است.

وی با اشاره به پرداخت ۲ میلیارد و ۸۷۳ میلیون تومان به ۶۸ طرح اشتغال خانگی گفت: دستگاه‌ها برای پرداخت اعتبارات به سایر طرح‌های تأیید شده اقدام کنند.

امام پناهی تصریح کرد: دستگاه‌ها و بانک‌های عامل برای تسریع در احراز شرایط و جذب اعتبارات، هماهنگی‌های مربوطه را لحاظ کنند.

وی با بیان اینکه شهرستان رشت، ظرفیت بالایی برای ایجاد اشتغال و توسعه اقتصادی دارد عنوان کرد: برای توانمندسازی خانواده‌های کمتر برخوردار باید از ظرفیت‌های قانونی حداکثر استفاده را برد./ فرانک غفاری

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10605

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: