فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

ارسال حدود ۴۷ هزار پیامک در حوزه عفاف و حجاب

به گزارش سوما؛ فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه کنترل هوشمند در محورهای استان انجام می‌شود، گفت: اقدامات ساختارشکنانه افراد در خصوص عفاف و حجاب قابل پیگیری قانونی است.

عزیزالله ملکی امروز چهارشنبه در جلسه شورای فرهنگ عمومی استان گیلان اظهار کرد: پایش و کنترل هوشمند پدیده بی حجابی در دستور کار پلیس قرار دارد.

وی با تاکید بر اعمال قانون با افراد بی حجاب افزود: در چارچوب قانون با افرادی که اقدام به کشف حجاب می‌کنند برخورد می‌شود.

فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه کنترل هوشمند در محورهای استان انجام می‌شود، گفت: اقدامات ساختار شکنانه افراد در خصوص عفاف و حجاب قابل پیگیری قانونی است.

ملکی با تاکید بر تعامل بین دستگاهی در خصوص مبارزه با بدحجابی و کشف حجاب بیان کرد: تعامل بین دستگاهی در خصوص احیای فریضه عفاف و حجاب جواب می‌دهد.

وی از ارسال حدود ۴۷ هزار پیامک در حوزه عفاف و حجاب خبر داد و افزود: بیش از ۳ هزار خودرو به علت کشف حجاب در گیلان توقیف سیستمی شدند.

فرمانده انتظامی گیلان از پلمب ۵۱۰ واحد صنفی در این استان خبر داد و اضافه کرد: این واحدها به علت عدم رعایت شئونات اسلامی و کشف حجاب پلمب شدند./مهر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11922

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: