اختتامیه نهمین جشنواره رسانه‌ای ملی ابوذر

نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر با برگزاری مراسم اختتامیه در آبادان، برترین های خود را شناخت.

برگزیدگان نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر عصر پنجشنبه در مراسمی با حضور سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین و مرتضی کارآموزیان رئیس سازمان بسیج رسانه کشور در سالن اجتماعات مجتمع فرهنگی تربیتی میثاق با شهدا – شهیده مریم فراهانیان آبادان برگزار شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در آیین اختتامیه جشنواره رسانه‌ای ابوذر در آبادان گفت: سرزمین ایران به دلیل اهمیت آن از دیرباز مورد طمع دشمنان بوده است.

سردار سلیمانی دفاع مقدس با امر ولایت فقیه را دفاع مردمی اعلام کرد و افزود: دفاع مردمی به پژوهش و تحقیق نیاز دارد چرا که رسانه‌های خارجی امروز افراد خائنی همچون پهلوی اول و دوم که کشور را در دوران خود تقدیم اشغالگران کردند را قهرمان جلوه می‌دهد. وی افزود: بخش مهم پژوهش‌ها و تحقیق‌ها کار رسانه است و باید با تولیدات و خبر‌ها برای همگان تبیین شود.

مرتضی کارآموزیان رئیس سازمان بسیج رسانه‌ای کشور هم از ارسال ۲۳ هزار اثر از ۳۱ استان کشور به جشنواره رسانه‌ای ابوذر خبر داد و گفت: در داوری انجام شده ۳۰ اثر موفق به کسب مقام نخست شدند.

در این مراسم برگزیدگان نهمین جشنواره رسانه ای ابوذر به شرح زیر معرفی وتجلیل شدند:

بخش گزارش ویدئویی
رتبه اول فرهاد شرف‌پور از هرمزگان
رتبه دوم زهرا نجمی پور از خوزستان
رتبه سوم حسین اشراقی از چهارمحال و بختیاری

بخش تیتر
رتبه اول محمد هودی پور از سیستان و بلوچستان
رتبه اول به صورت مشترک سمیه محرمی از زنجان
رتبه دوم راضیه عباسی مازندران
رتبه سوم به صورت مشترک اسلام انصاری فرد از ایلام و وحید حاج سعیدی از قزوین

بخش یادداشت و سر مقاله
رتبه اول سمیرا گمار از همدان
رتبه دوم علی بهاری از قم
رتبه سوم محمد شکاری از خراسان شمالی

بخش گزارش
رتبه اول دلال آلبوشهبازی از خوزستان
رتبه دوم لیلا کوچک زاده خراسان رضوی
رتبه سوم مشترک طاهره نوید آرین آذربایجان غربی و چنور صادقی از کردستان

بخش موشن گرافیک
رتبه اول امیر اسماعیلی از آذربایجان شرقی
رتبه دوم حسین شیخلو از آذربایجان غربی
رتبه سوم به صورت مشترک علی صفر پور از بوشهر

بخش عکس
رتبه اول امیرحسین کمالی از اصفهان
رتبه دوم وحید بیات خراسان رضوی
رتبه سوم امیرحسین نظری قزوین

بخش مصاحبه
رتبه اول بهناز مقدس از مازندران
رتبه دوم نسرین صفربیرانوند از لرستان
رتبه سوم نیره شفیعی پور از یزد

بخش مستند
رتبه اول حامد رمضانی و مجتبی صفدری از کهگیلویه
رتبه دوم احسان فقیهیان از مازندران
رتبه سوم حسن الله وردی از کرمان

بخش پادکست
رتبه اول قربان صحرائی از گیلان
رتبه دوم تکتم اعتبار از خراسان جنوبی
رتبه سوم شیرین اسدی از اردبیل

جشنواره رسانه‌ای ابوذر یکی از هویت‌سازترین جشنواره‌ها در حوزه رسانه و فعالان این عرصه به شمار می‌رود.

در نهمین دوره از برگزاری این جشنواره ۲۳ هزار اثر به این رویداد ارسال شد که هفت هزار اثر گزارش خبری بوده است.

نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر در قالب‌های گزارش، مصاحبه، یادداشت، سرمقاله، تیتر، اینفوگرافی، موشن‌گرافی، عکس، کلیپ گزارش ویدئویی، مستند و پادکست برگزار شد.

«مهار تورم ـ رشد تولید»، «جهاد تبیین»، «پیوند رسانه و صنعت»، «مقابله با آسیب‌های اجتماعی»، «دستاوردهای انقلاب اسلامی»، «بسیج و حوزه‌های عمل»، «امید و نشاط آفرینی»، «خانواده، جامعه و فرزندآوری»، «سبک زندگی ایرانی و اسلامی (عفاف و حجاب)» و «رسانه و گروه‌های جهادی» از محورهای نهمین دوره از این جشنواره بود.

اختتامیه نهمین جشنواره رسانه ای ملی ابوذر

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=16246

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: