اجرای طرح یادمان لاله های صومعه‌سرا توسط بنیاد شهید و سوما

اختصاصی سوما؛ در راستای اجرای برنامه های و فعالیت های فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز، فرصتی دست داد تا شورای تحریریه این پایگاه در یک نشست صمیمانه به گفتگو با محسن خلوص دهقانپور رئیس جوان، فعال و متعهد بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا بپردازند.
به گزارش خبرنگار ما، در این نشست رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا همزمان با ۲۱ تیر سالروز عفاف و حجاب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گرانقدر ایران اسلامی از اجرای طرح یادمان لاله های صومعه سرا با همکاری پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز – اولین رسانه رسمی شهرستان صومعه سرا خبر داد.

محسن خلوص دهقانپور طی نشستی که با مدیران پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز داشت اعلام کرد: طرح یادمان لاله های صومعه سرا که ایده اولیه آن با بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا و طراحی نحوه اجرایش با پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز بوده است گفت: این طرح با هدف آشنایی بیشتر مردم با شهدای این خطه از سرزمین ایران اسلامی اجرایی می شود و قرار است در این طرح هر روز با یکی از شهدای بزرگوار صومعه سرا آشنایی بیشتری پیدا کنیم. وی تاکید کرد: در این طرح علاوه بر زندگینامه شهدا، هر مستنداتی که در دست این سازمان از شهدای گرانقدر وجود دارد منتشر خواهد شد.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا ضمن اشاره به همکاری ویژه پایگاه خبری تحلیلی سوما نیوز به عنوان اولین رسانه رسمی شهرستان صومعه سرا در اجرای این طرح اظهار داشت: امیدواریم که در این مسیر پربرکت بتوانیم حداقل با شناساندن بهتر و بیشتر وجوب شخصیتی شهدا به مردم به اندازه بسیار ناچیز دین خود را به این عزیزان ادا نماییم.

دکتر نیما حاجتی سردبیر پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز نیز در این جلسه با تاکید بر اینکه قطعا این راه خشنودی خدا و امام عصرمان(عج) را در پی خواهد داشت افزود: طرح یادمان لاله های صومعه سرا که قرار است به صورت مشترک توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران صومعه سرا و سومانیوز اجرا شود قطعا توشه ای برای دنیای باقی و برکتش گشایشگر زندگی رزمره ما نیز خواهد بود.

وی در پایان ضمن تقدیر و تشکر از زحمات رئیس فعال و خوش فکر بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان صومعه سرا و کلیه همکاران این سازمان تاکید کرد: ما با تمام توان در راستای نشر فرهنگ ایثار و شهادت فعالیت خواهیم نمود و امیدواریم که به برکت خون شهدا لطف خداوند نیز شامل حالمان بشود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11171

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: