سرهنگ پارسا رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان:

آیین اختتامیه نهمین جشنواره ابوذر در گیلان برگزار می‌شود

سرهنگ مهدی پارسا رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با بیان اینکه خبرنگاران منادیان حقیقت و روشنگری هستند، اظهار کرد: جنگ امروز، جنگ روایت‌ها و پیام‌هاست و خبرنگاران عناصر اصلی این صحنه هستند که باید هنرمندانه روایت اول را بدست مخاطب برسانند.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان با اشاره به اینکه خبرنگاران نسبت به جایگاه و ابزاری که در دست دارند مسوول هستند، گفت: دشمن در راستای تضعیف حکومت دینی و ترویج یاس و ناامیدی از ناکارآمدی نظام، از طریق رسانه‌های خود ۲ میلیارد خبر جعلی منتشر کرد که در این جنگ نرم، خبرنگار رسالت خود را بجا می‌آورد که با قلم درست و اخبار خوب، امید آفرینی کند.

سرهنگ پارسا با اشاره به خدمات سازمان بسیج رسانه از سال گذشته تاکنون با توجه با بیانات مقام معظم رهبری در بحث جهاد تبیین گفت: هدف ما در مسئله روشنگری بسیار مهم است در همین مورد آموزش سواد رسانه را در ۶ شهرستان شروع کردیم که تا پایان امسال یک‌ هزار نفر آموزش‌های لازم را خواهند دید.

رئیس سازمان بسیج رسانه گیلان در مورد برگزاری کارگاه‌های مهارت و سبک زندگی در گیلان بیان کرد: ۱۰ کارگاه با محوریت سبک زندگی ایرانی اسلامی و دوره‌های مقدماتی خبرنگاری را در شهرستان‌ها برگزار کردیم که طبیعتاً از مباحث آموزشی استقبال خواهد شد.

پارسا با تاکید بر اینکه انتظار ما این است تا خبرنگاران از ظرفیت رسانه‌ای خود استفاده کنند. وی اظهار داشت، محور‌های جشنواره ابوذر در ۱۰ محور شامل، شعار امسال (مهار تورم و رشد تولید)، جهاد تبیین، پیوند رسانه و صنعت و تولید، مقابله با آسیب‌های اجتماعی، دستاوردها و خدمات بسیج و سپاه، امید آفرینی، جبهه مقاومت، سبک زندگی ایرانی و اسلامی، حجاب و عفاف و جمعیت و فرزندآوری است.

گفتنی است آیین اختتامیه مرحله استانی نهمین جشنواره رسانه‌ای ابوذر گیلان با معرفی و تجلیل از برگزیدگان این دوره از جشنواره، در تالار مرکزی رشت برگزار می‌شود.
فراخوان ارسال آثار به نهمین دوره جشنواره رسانه‌ای ابوذر استان مهرماه تا پایان آذرماه سال‌جاری اعلام شده بود. این جشنواره در ۱۰ محور ملی و ۵ محور استانی در ۱۱ قالب متنوع تولید محتوای رسانه‌ای برگزار شد. این مراسم با سخنرانی سردار حمید دامغانی، فرمانده سپاه قدس گیلان و دکتراسدالله عباسی، استاندار گیلان و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=14626

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: