تذکر رییس مجمع نمایندگان گیلان به رئیس جمهور؛

آیا صدای ناله دلسوزان نظام را نمی‌شنوید؟

به گزارش سوما؛ آقای رئیس جمهور، آیا صدای ناله دلسوزان نظام را نمی‌شنوید؟ مردم دلسوز و انقلابی انتظار عمل انقلابی در حفظ ارزش های نظام اسلامی را از شما دارند.

براساس این خبر و به نقل از سایت رسمی دکتر محمدرضا احمدی سنگری، در خلاصه تذکر دکتر محمدرضا احمدی سنگری رئیس مجمع نمایندگان گیلان و نماینده مردم شهرستانهای رشت و خمام به سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور آمده است:
آقای رئیس جمهور، ریاست محترم شوراهای عالی انقلاب فرهنگی و امنیت ملی آیا صدای ناله دلسوزان نظام را نمی‌شنوید؟ مردم دلسوز و انقلابی انتظار عمل انقلابی در حفظ ارزش های نظام اسلامی را از شما دارند.
متن تذکر به شرح زیر است:
مدتهاست به دلایل نامعلوم مسئولین نظام در مقابل هنجارشکنان ارزشهای اسلامی در کشور سکوت کردند و این سکوت باعث شده است تا هر روز شاهد پیشروی به سمت از بین بردن ظواهر ارزشی و اسلامی کشور باشیم.
آقای رئیس جمهور!! شما مسئولید، تمام مسئولین نظام که بر صندلی حاصل خون شهیدان تکیه زده‌اند مسئول هستند. چرا اقدامی انجام نمی دهید؟ چرا برای جلوگیری از پیشروی هنجارشکنان اخلاقی و اجتماعی این نظام حرکتی نمی کنید؟ آیا پیشروی هنجارشکنان در فصل گرما، بهار و تابستان را پیش بینی می کنید؟
آقای رئیس جمهور انقلابی، اگر بعضی از مسئولان با شما هماهنگ نیستند لطفاً با مردم سخن بگویید، مردم پای ارزش‌های انقلاب محکم ایستاده اند. اگر اقدام نمی‌کنید جوانان و مردم ولایت‌مدار کشور، آتش به اختیار وارد میدان خواهند شد و اجازه نخواهند داد تا عده معدودی ارزشهای اسلامی و اصول و مبانی انقلاب را نادیده بگیرند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=10870

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: