شهردار رشت در جلسه شورای مدیران شهرداری تاکید کرد:

آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات شهرداری رشت برای مقابله با حوادث غیرمترقبه

شهردار رشت به بارندگی های موسمی و نزدیک شدن به فصل سرما اشاره کرد و گفت: تسریع در آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات باید اولویت برنامه های سازمان عمران شهرداری و مناطق پنجگانه شهری رشت برای مقابله با حوادث غیر مترقبه باشد.

به گزارش سوما؛ رحیم شوقی در جلسه شورای مدیران شهرداری با اشاره به بارندگی های موسمی و نزدیک شدن به فصل سرما اظهار کرد: آمادگی لازم برای مقابله با حوادث غیر مترقبه همواره از اولویت های شهرداری رشت محسوب می شود. وی، اختصاص اعتبار ویژه به منظور تجهیز و نوسازی ماشین آلات شهرداری رشت را مهم عنوان کرد و افزود: با توجه به اینکه وضعیت تجهیزات فعال و غیر فعال مشخص شده، تسریع در آماده سازی تجهیزات و ماشین آلات باید اولویت برنامه های سازمان عمران شهرداری و مناطق پنجگانه شهری رشت برای مقابله با حوادث غیر مترقبه فصل سرما باشد.

شهردار رشت در ادامه با بیان اینکه طبق قانون استفاده از اوراق مشارکت راهکاری برای تامین منابع شهرداری ها است، تصریح کرد: شهرداری رشت می تواند از روش مذکور برای نخستین مرتبه در حوزه حمل و نقل شهری استفاده کند. وی همچنین تعیین تکلیف اسناد مالکیت تالاب عینک را حائز اهمیت دانست و گفت: تعیین تکلیف اسناد مالکیت پارک مفاخر از جمله موضوع هایی است که توسط شهرداری رشت پیگیری می شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=12973

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: