رئیس سازمان عمران و بازآفرینی خبر داد؛

آغاز پروژه سنگفرش بازارچه سبزه میدان رشت برای ایجاد گذر خوراک

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت از آغاز پروژه سنگفرش بازارچه سبزه میدان رشت خبر داد.

امید اکبری رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری اظهار کرد: پروژه سنگفرش بازارچه سبزه میدان رشت، با هدف مناسب‌سازی گذر خوراک، از امروز ۲بهمن ماه آغاز می‌شود.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری رشت، با اشاره به انعقاد قرارداد این پروژه، اضافه کرد: بازارچه سبزه میدان واقع در کوچه جمشید جمراد در پیاده راه اعلم الهدی، از قدیم، محل فعالیت واویشکاپزی‌های رشت بوده و هست و بدین منظور پس از مطالعات انجام شده در حوزه بازآفرینی سازمان عمران، مقرر شد کف سازی، سنگفرش و مناسب‌سازی این محور برای فعالیت بیشتر این خوراک خیابانی انجام شود.

اکبری، با اشاره به طرح‌های در دست اقدام برای اجرای پروژه‌های گردشگری رشت در محور ۷ کیلومتری مصوب شهرداری، تصریح کرد: از زمانی که رشت به عنوان شهر خلاق خوراک در یونسکو معرفی شد، مدیریت شهری در راستای برندسازی شهر خلاق خوراک، اقداماتی انجام داده است و سنگفرش کوچه جمشید جمراد، موسوم به گذر خوراک نیز در همین راستا صورت می‌گیرد.

وی با بیان اینکه قرارداد این پروژه منعقد شده است، خاطرنشان کرد: از امروز ۲بهمن ماه، پروژه تحویل پیمانکار می‌شود و با سنگفرش کوچه مذکور، این محور آرام‌سازی است و خودروها می‌توانند از گذر آفخرا به بازارچه سبزه میدان تردد داشته باشند.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=15080

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: