آغاز نام‌نویسی آموزش بازیگری تئاتر در آستارا

به گزارش سوما؛ رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آستارا از آغاز نام‌نویسی کلاس‌های آموزش بازیگری تئاتر خبر داد و از علاقه مندان خواست، تا پایان دی ماه برای ثبت‌نام به این اداره مراجعه کنند.

شاپور تشرینی روز جمعه اظهار کرد: اوایل بهمن ماه آموزش بازیگری خلاق و بیان، با همکاری انجمن هنرهای نمایشی آستارا با تدریس سیامک حسن زاده و بابک زینالی برگزار و گواهینامه پایان دوره برای شرکت کنندگان صادر خواهد شد.

وی افزود: بسیاری از بازیگران عرصه نمایش در آستارا به صورت تجربی وارد این حرفه شده اند و برگزاری دوره های آموزشی با بهره گیری از مبانی علمی ضروری است.

وی ادامه داد: در ماه های آینده آموزش روانشناسی شخصیت، بدن، حرکت و مبانی بازیگری نیز برگزار خواهد شد و انجمن هنرهای نمایشی آستارا در سال آینده سومین جشنواره استانی نمایشنامه نویسی رودو را برگزار خواهد کرد.

وی افزود: خوشبختانه هنر نمایش در آستارا به واسطه تلاش های هنرمندان این عرصه، جایگاه خود را بین مخاطبان پیدا کرده و برخی نمایش ها به مدت یک ماه به صورت مستمر با استقبال تماشاگران اجرا می شود.

شهرستان بندر آستارا با ۹۱ هزار نفر جمعیت در منتهی الیه غرب استان گیلان واقع شده و ۴۰۰ هنرمند در هفت انجمن هنری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آن ساماندهی شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://soumanews.ir/?p=11363

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: