آغاز ترمیم خیابان‌های شهر رشت

سومانیوز؛ شهرداری رشت پس از ماه‌ها سرانجام تصمیم گرفت تا معابر عمومی با اولویت خیابان های اصلی این شهر را آسفالت ترمیمی کند و این اقدام در راستای حفظ حقوق شهروندی به خوبی در حال انجام است.

شهرداری رشت پس از ماهها سرانجام تصمیم گرفت تا معابر عمومی با اولویت خیابان های اصلی این شهر را اسفالت ترمیمی کند و این اقدام در راستای حفظ حقوق شهروندی به خوبی در حال انجام است.

از آنجایی که شهردار رشت که از اردیبهشت ماه سال گذشته با اکثریت آرای شورای شهر و موافقت وزارت کشور به این سمت منصوب شد، بلافاصله با استقرار بر کرسی مدیریت شهر “طرح میثاق” را در دست گرفت و بیشتر تلاش و همت به ساخت چندین پل رو گذر و وسعت دادن به معابری که چنین امکانی دارند، از مساله اصلاح و ترمیم اسفالت معابر جا مانده بود.

یکی دیگر از دلایل به تاخیر افتادن ترمیم اسفالت خیابان ها حکم قضایی برای بستن کارخانه اسفالت بود که در واقع شهرداری مصالح لازم را در اختیار نداشت و شهرداری با پیگیری های مستمر موفق به گشودن این کارخانه شد. حالا در نیمه خرداد ماه شهرداری اعلام می کند، ۴۰۰ هزار متر اسفالت در معابر شهر رشت استفاده کرده و چهره کف خیابان ها در حال تغییر است و در بلند مدت معابر نیاز به اسفالت کامل دارند.

هم اکنون شهرداری شهر رشت با نظارت شورای شهر به خصوص رئیس شورا که هر از گاهی در این خصوص موضع گیری داشته و تذکراتی می دهد، وارد مرحله ساختن پلهای رو گذر با هدف کاستن از ترافیک شهری شده است.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=11798

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: