آرایشگاه‌های زنانه گیلان زیر ذره بین نظارتی / تشکیل پرونده برای ۱۵ آرایشگاه متخلف رشت

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت گیلان گفت: واحدهای صنفی آریشگاه زنانه و آموزشگاه‌های مرتبط موظف به رعایت نرخنامه هستند. وی با اعلام تشکیل پرونده تخلف برای ۱۵ واحد صنفی اظهار داشت: از زمان اجرای طرح تشدید نظارت ۱۵ اسفند تا کنون برای ۱۵ واحد صنفی آرایشگاه زنانه بعلت گرانفروشی و ارائه خدمات غیر مجاز پرونده تشکیل و به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

علیرضا حسینیان با اشاره به اینکه در آستانه نوروز باستانی با توجه به کثرت شکایات از واحدهای آرایشگاه زنانه و نوع خدمات آن‌ها این موضوع علاوه بر کالاهای اساسی در دستور کار قرارگرفته است، گفت: تیم‌های بازرسی ویژه‌ای متشکل از بانوان کارشناس بهداشت، بازرسان صمت، اماکن عمومی، بازرسی اتحادیه مرتبط به صورت مستمر از آرایشگاه‌های زنانه و آموزشگاه‌های آرایشگری مرتبط در سطح رشت بازرسی نموده و بر رعایت نرخنامه‌های اعلامی و خدمات بعضاً غیر مجاز آن نظارت جدی خواهند داشت.

این مسؤل با تاکید بر برخورد قاطع با سوء استفاده کنندگان احتمالی غیر مجاز صنف آرایشگاه‌های زنانه تصریح کرد: بیش از ۳ هزارواحد صنفی رشت در این حوزه فعالیت دارند و لازم است اتحادیه مربوطه نسبت به ساماندهی صنوف فاقد پروانه و غیر مجاز سریعاً اقدام نماید.

معاون نظارت و بازرسی اداره کل صمت گیلان سامانه تلفنی ۱۲۴ را آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی اعلام کرد و گفت: شهروندان تخلفات احتمالی آرایشگران و سایر صنوف را به ۱۲۴ گزارش نمایند تا بلافاصله رسیدگی و پرونده آنان برای صدور حکم و اعمال قانون به تعزیرات حکومتی ارسال شود.

Share on facebook
Share on twitter
Share on telegram
Share on whatsapp
Share on print

لینک کوتاه خبر:

https://i1444.ir/?p=10792

اخبار مرتبط:

نظر خود را وارد کنید

آدرس ایمیل شما در دسترس عموم قرار نمیگیرد.

  • پربازدیدترین ها
  • داغ ترین ها

پربحث ترین ها

تصویر روز:

پیشنهادی: