دوشنبه, 06 خرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2356
پس از ۴۰ سال ممارست و تلاش استاد عبدالرضا جوهری از پشت لنز دوربین در جلوی دوربین ها قرار گرفت؛

تجلیل از استاد جوهری با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاداسلامی استان گیلان پیشکسوت خبرنگاران صومعه‌‏سرا

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ دکتر فیروز فاضلی روز یکشنبه در جلسه تقدیر از عبدالرضا جوهری خبرنگار پیشکسوت صومعه سرا با بیان این مطلب افزود: همه ما روی یک کشتی نشسته ایم و برای امیدآفرینی در جامعه وظیفه داریم.

فاضلی ادامه داد: رسانه ها به عنوان حلقه واسطه بین مردم و مسئولان، درد جامعه را بیشتر مشاهده می کنند از این رو باید همواره هوشیار باشند. وی با بیان اینکه رسانه ها مطالبه گر باشند و تنگناهای مدیریتی را هم مشاهده کنند، از فعالیت 118پایگاه خبری در گیلان خبر داد و گفت: یکصد پایگاه خبری دیگر نیز درحال دریافت مجوزهای لازم هستند.

به گفته فاضلی، گردش آزاد اطلاعات در گیلان وجود دارد و مطبوعات استان و خبرنگاران از نظر ارقام و آمار در کشور پیشرو هستند. وی در بخش دیگری از سخنانش گفت: بین اهل قلم چیزی بعنوان بازنشستگی وجود ندارد؛ مدیریت فرهنگی نوعی فرهنگ سازی است که جوانان امروز آن را ترسیم می کنند.

فرماندار شهرستان صومعه سرا نیز به اهمیت فرهنگ سازی رسانه ها اشاره کرد و گفت: جامعه با اطلاع رسانی و آگاهی، مسیر را بهتر طی می کند. وی اظهار داشت: پیام فرهنگی که پیوست خبرها می شود، می تواند بسیاری از مشکلات را حل کند.

علی فتح اللهی از اعتبار یک میلیارد تومانی برای حوزه های فرهنگی شهرستان خبر داد و افزود: در زمینه فرهنگ هر چقدر اعتبار بگذاریم، سرمایه گذاری برای لایه های درونی جامعه گذاشته ایم. وی با بیان اینکه باید نشاط اجتماعی در جامعه فراهم شود، گفت: سالن روباز برای اجرای برنامه های فرهنگی و عمومی در پارک کودک صومعه سرا از امسال اجرایی می شود.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

پیشنهاد سوما

طلایی

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 116 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم