چهارشنبه, 07 فروردين 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2283
در جشن روز 25 فروردین همزمان با مبعث پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص)؛

چهره ماندگار سال 96 سوماسرا معرفی میشود

 • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ نتیجه «جشنواره مردمی چهره ماندگار سال 96 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا)» که توسط موسسه سوما برگزار شد در جشن روز مبعث اعلام خواهد شد.

براساس این خبر و به نقل از روابط عمومی موسسه سوما، با توجه به پایان افکارسنجی «جشنواره مردمی چهره ماندگار سال 96 سوماسرا (شهرستان صومعه سرا)» در روز 13 فروردین اندیشکده سوما تصمیم گرفت تا نتایج این جشنواره را در جشنی باشکوه که به مناسبت روز مبعث پیامبر عظیم الشان اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) در روز 25 فروردین 1397 برگزار خواهد نمود اعلام نماید.

لذا از تمامی مردم شریف صومعه سرا جهت حضور پرشور در این جشن بزرگ دعوت می کنیم تا لحظات خوشی را به همراه خانواده هایشان در این جشن بزرگ سپری کنند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • co k

  امسال بیشترین مسافرین و گردشگران استان گیلان به شهرستان فومن رفتند و به رونق و اشتغال شهر همسایه کمک فراوانی شد
  و سهیمه صومعه سرا فقط تصادفات جاده ای و ترافیک کاذبه بود.

  به اصفهان شهر پارک ها و بلوار می گویند به ماسوله شهر پلکانی گویند به تبریز شهر بدون گدا به فومن شهر مجسمه ها به یزد شهر کویر و گنبدها و به صومعه سرا روستای بدون نقطه

  پاسخ
 • تومار

  باتوجه به اینکه فومن بیشترین گردشگر را در ایام عید پذیرفته بازند اصلی مردم صومعه سرا هستند با وجود شورا فعال و شهردار خدم همین کار باید می شد
  تصادفات درجاده بین المللی صومعه سرا و ترافیک سنگین شهری بهترین هدیه مسئولین عزیز به ما بود.

  پاسخ
 • شکرگزار

  عید97 13 شهروندان صومعه سرایی میهمانانشان برای دیدن مناظر زیبا و دلنشین به فومن و ماسال می بردند.
  مردم صومعه سرا اینقدر وعدهای توخالی شنیداند اصلاً هیچ خبری برایشان خوشحال کنند شورای شهر صومعه سرا را به روستای بزرگ تبدیل کرد.

  باسلام به سایت محترم و دلسوزان صومعه سرا . شما با غیرت و با تعصب خاص پیام و مشکلات مردم صومعه سرا را به گوش مسئولین میرسانید. درسال جدید پیگیر توسعه در تالاب بنام صومعه سرا، توسعه کوهستان به شهرستان صومعه سرا شوید.
  اگر به انسجام و اتحاد بیشتر صومعه سرا اعتقاد دارید باید تلاش شود کل دهستان کسماء جزء حوزه شهری صومعه سرا شود این کار باید با همکاری نماینده و شورای شهر شود.
  در آینده نزدیک گوراب زرمیخ و دیگر بخش ها و دهستان ها به بهانه دوری راه نداشتن امکانات شهرستانی درخواست شهرستان شده از مسئولین می کنند، موافق میشود.

  پاسخ

پیشنهاد سوما

طلایی

نقره ای

رو در رو

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 145 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم