یکشنبه, 27 آبان 1397
شناسه خبر:2321
صومعه‌سرایی‌ها لطفا خودتان مراقب سلامتی خود باشید؛

ناتوانی و عدم امکانات بیمارستان صومعه‌سرا در درمان جراحت‌های سرپایی بیماران حادثه دیده!

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ باخبر شدیم حدود ساعت ۲۴ پنج شنبه شب گذشته مورخ 97/3/3 یکی از شهروندان به علت جراحت کوچکی که نیاز به بخیه داشته، پس از مراجعه به بیمارستان صومعه‌سرا و معاینه پزشک کشیک اورژانس اعلام می‌دارد به دلیل نداشتن پرسنل جراحی برای انجام چند بخیه سرپایی باید تا شنبه بستری شده یا به بیمارستان پورسینای رشت مراجعه نماید.

حال خود حدیث مفّصل بخوان از این مجمل ...!
حال سوالی که مطرح می‌شود این است آیا این حق مردم شریف شهرستان صومعه‌سرا که همیشه همراه مسئولان خود بوده‌اند است که از برخی حقوق اولیه شهروندی محروم باشند؟
آیا این رواست که بیمارستانی به این وسعت و با این همه پرسنل زحمت کش و پزشکانی که سال‌ها رنج تحصیل را بر خود هموار ساخته تا در چنین جایگاه مقدس مرحمی باشند بر دردهای مردم نجیب و صبور این شهر که سال‌هاست درد محرومیت نیز مزید بر دردهایشان بوده و هست، حال برای یک درمان سرپایی و زدن چند بخیه که در عرض ۱۵ تا۲۰ دقیقه زمان نیاز دارد باید به مرکز
استان اعزام شوند که باعث تعجب پرسنل پورسینا نیز شود؟! آن هم بیمارستانی که در رتبه بندی‌ها، جایگاهی در استان را به خود اختصاص داده است و بیمارانی که ضمن درگیری با حادثه یا بیماری دلشان به بیمارستانی خوش است که بلافاصله مرحمی بر دردهایشان خواهد بود!
لطفا مسئولین بیمارستان پاسخگو باشند تا کی مردم باید تاوان برخی بی‌تفاوتی‌ها و عدم مسئولیت پذیری‌ها را بپردازند؟!

به واقع چه کسی پاسخگوست؟

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 93 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم