پنج شنبه, 31 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2266
به قلم میثم محبوب مدیر رسانه ای باشگاه داماش؛

فوتبال را به خیر شما امیدی نیست، خوش آمدید

  • انداز قلم

به گزارش سوما نیوز؛ چهار روز مانده به پایان سال زشت ترین صحنه سال فوتبال گیلان در لاهیجان رقم خورد و به یمن وجود فضای مجازی و البته حس شدید سبقت گرفتن کاربران در انتشار چنین رویدادهایی خیلی زود در سطح کشور منتشر شد تا متاسفانه تمام کشور این صحنه های تاسف انگیز را ببینند و استان مان سوژه سایت‌ها و کانالهای خبری مختلف شود.

کمتر از دو هفته پیش بود که سایت “ورزش سه” با انتشار کلیپ تشویق توام با همدردی هواداران داماش گیلان در استادیوم سردار جنگل رشت، آن را به عنوان زیباترین صحنه ورزشی سال تیتر خود قرار داد و حتی عادل فردوسی پور با پخش آن در برنامه نود به تمجید از فرهنگ گیلان پرداخت، اما سال به پایان نرسیده چند کیلومتر آن طرف تر صحنه هایی رخ داده که این بار همان سایت ها از آن به عنوان زشت ترین صحنه سال یاد می کنتد.
کاری به چرایی و چند و چون ماجرای اخیر نداریم. هیچ عذر و بهانه ای به زعم ما قابل شنیدن نیست و از تلخی واقعه نمی کاهد چرا که آنچه که نباید، اتفاق افتاد و فراتر از فوتبال و ورزش نقطه تاریکی برای استان با فرهنگ مان رقم خورد.

دستتان درد نکند آقای مدیر عامل عزیز، این ضربات هنرمندانه تان نه به داور چهارم و تیم داوری و فوتبال بلکه به فرهنگ و حیثیت یک استان بود و به سرعت آب خوردن هم سوژه کشوری شدید.
شما آمدید که به فوتبال دیارتان کمک کنید اما گویا اشتباهی فرهنگ استان را نشانه گرفتید. آدرس را اشتباه آمدید. این فوتبال را به خیر شما امیدی نیست. خواهشا تشریف ببرید و در را هم پشت سرتان محکم ببندید.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 81 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم