سه شنبه, 01 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2339
به قلم حمید کامران؛

با فضیلت ترین اعمال در زمان غیبت امام عصر(عج)

  • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ بسم ا... الرحمن الرحیم / «شَعْبانُ الَّذى‏ حَفَفْتَهُ مِنْکَ بِالرَّحْمَةِ وَالرِّضْوانِ»، خدایا درود فرست بر محمد(ص) و آل محمد(علیهم السلام) و اهل بیت پیامبر(ص) که درخت رسالت و نبوت‌اند و محل رفت و آمد فرشتگان و مخزن علم و دانش‌اند و خاندان وحی الهی.

خدایا درود فرست بر محمد(ص) و آل محمد(ص) که کشتی روان در گرداب‌های بی پایان هستند و هرکسی بر آن کشتی برآمد در امان است و هرکه آن را ترک کند غرق گردد، هرکسی بر آن‌ها پیشی بگیرد در گمراهی است و هرکس از آن‌ها پیروی نکند نابود است و هرکس با آنان همراه شود در نهایت به آنها ملحق خواهد شد. خدایا درود فرست بر محمد(ص) و آل محمد(ص) که پناهگاه استوارند و دادرس بیچارگان و مسکینان و پناه فراریان و نگهدار عصمت طلبان ... آمین
با فضیلت ترین عمل در زمان غیبت امام عصر(عج) انتظار فرج است. در حقیقت انسان منتظِر مخالف وضعیت موجود است که مطلوب نیست و منتظِر نباید جزو حزب قاعدین باشد به این معنی که با سکوت خود کمک کند به ظلم و ستم و فساد تا زمینه ظهور آماده شود بلکه باید جزو حزب قائمین باشد و در راه مبارزه با ظلم و ظالم در حقیقت مهدی یاوری داشته باشد. انسان منتظِر مصلح باید خود را اصلاح کند و دعای منتظِر مصلح زمانی مستجاب است که اصلاح را از خود آغاز کند.
خدایا امسال را سرآغاز اصلاح ما قرار بده

اَللّـهُمَّ اَرِنيِ الطَّلْعَةَ الرَّشيدَةَ ، وَ الْغُرَّةَ الْحَميدَةَ
یا رب دعای خسته دلان مستجاب کن
آمین یا رب العالمین

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 97 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم