شنبه, 26 آبان 1397
شناسه خبر:735
رضایتی مثال زدنی! آنهم از جنس فرهنگ!

کسب 91.9 درصد رضایت اهل فرهنگ و هنر صومعه سرا از عملکرد سید محمود رزمگیر ستودنی است

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ پس از عزل یکباره و غریبانه متولی فرهنگ و ارشاد اسلامی صومعه‌سرا و معرفی سرپرست توسط دکتر فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گیلان و همچنین به دنبال نارضایتی اهل فرهنگ و هنر از این اقدام فوری و راه اندازی کمپین های حمایتی از رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان صومعه سرا، پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز به عنوان اولین رسانه رسمی و مستقل شهرستان صومعه سرا در راستای رسالت رسانه ای خود و همچنین به جهت کمک به پیشرفت هرچه بهتر و بیشتر شهرستان صومعه سرا، اقدام به واکاوی و برگزاری افکارسنجی برای بررسی بیشتر نمود.

در این افکار سنجی سوالی با عنوان «آیا از عملکرد سید محمود رزمگیر رییس قبلی اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان صومعه سرا راضی هستید؟» طرح گردید که بیش از 91.9 درصد آرای ارسالی حاکی از پاسخ بلی یا رضایت از عمکلرد ایشان بود  و 8.1 درصد آراء نیز نشانگر پاسخ خیر یا عدم رضایت از فعالیت رئیس سابق اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان صومعه سرا بود. نتیجه ای ماندگار که مسلماً معادلات ریاضی را در ذهن سیاسیون شهرستان خواه آشکارا و خواه پنهان بر هم خواهد زد!

با همه این اوصاف هیچ اصراری برای بازگشت سید محمود رزمگیر وجود ندارد اما به نظر می رسد که برگزار کردن حداقل یک مراسم تودیع و تکریم در خور شان برای یک مدیر اداره با توجه به غیر مرتبط بودن رشته تخصصی اش که اینچنین جای خود را در دل اهالی فرهنگ و هنر یک منطقه باز کرده کمترین کار ممکن برای تشکر از زحمات سه ساله ایشان می باشد. اما پر واضح و هویداست که اعلام حمایت اینچنینی از مرد اول یک اداره، خود بالاترین پاداش برای وی خواهد بود.

به هر تقدیر هر آمدنی را رفتنی است، امیدواریم که همگان میز ریاست را در قلب مردم استوار کنند نه در دل دیوارهای بی جان اتاقهای ادارات...!!!

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هنرمند

    سلام
    این نظرسنجی شماکاملآساختگی است.واقعیت این است که ایشان اساسآازفرهنگ وهنرتخصصی بیخبربودندوافراددیگربه ایشان خط می دادند.چرانمیخواهیدقبول کنیدکه رزمگیربیشترسیاسی بودتاهنری وفرهنگی.

    پاسخ

تبلیغ طلایی

تبلیغ نقره ای

تبلیغ برنزی

تبلیغات سوما

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 64 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم