شنبه, 29 تیر 1398

نوار کناری

شناسه خبر:543
اسماعیل بلالایی صاحب امتیاز و مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز؛

هیچگاه به صاحبان زر و زور باج نداده و نخواهم داد

  • انداز قلم

اختصاصی سوما نیوز؛ بلالایی مدیرمسئول پایگاه خبری تحلیلی سومانیوز ضمن گرامیداشت ایام فرخنده دهه مبارک فجر گفت: همیشه آزادی و آزادگی را که در مکتب عشق امام حسین(ع) آموخته ام سرلوحه کار خود قرار داده و هیچگاه به صاحبان زر و زور باج نداده و نخواهم داد.

براساس این خبر مدیرمسئول سومانیوز پس از برگزاری جلسه شورای سیاستگذاری این پایگاه در تهران گفت: در ایام پربرکتی هستیم و من پیشاپیش یوم الله 22 بهمن، سالروز پیروزی انقلاب اسلامی را خدمت مقام معظم رهبری، مسئولین زحمتکش و تمامی همشهریان عزیزم تبریک می گویم و از خداوند منان طول عمر همراه با سلامتی و عزت برای همه خواستارم.

 

اسماعیل بلالایی گفت: 33 سال از پیروزی بزرگ قرن، پیروزی خون بر شمشیر می گذرد و ما شاهد شکوفایی و بالندگی روز به روز نهال پربرکت انقلاب اسلامی ایران هستیم. وی اظهار داشت: ملت غیور و سربلند ایران اسلامی تلخیها و شیرینی های بسیاری را با هم پشت سر گذرانده اند و در آستانه برگزاری آزمون بزرگ دیگری هستند و این آزمون بزرگ چیزی جز «انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی» نیست. وی با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه های کوبنده این هفته نماز جمعه تهران مبنی بر لزوم تشکیل "مجلس صالح و سالم و قوی" با شرکت پرشور مردم اظهار داشت: همه هم باید در این انتخابات شرکت کنیم و هم به ایجاد شور همراه با شعور در این انتخابات بپردازیم.

 

صاحب امتیاز سومانیوز در ادامه با اشاره به ظرفیت بالای شهرستان صومعه سرا در تمامی زمینه ها گفت: ما و شما، مردم و مسئولین، پیر و جوان، زن و مرد، کارمند و کارگر، متخصصین و کارشناسان باید همگی دست به دست هم دهیم به مهر و شهر خویش را آباد کنیم. وی ضمن اشاره به توان بالای مسئولین شهرستان از نماینده، امام جمعه، فرماندار، بخشداران و شهرداران گرفته تا تمامی روسای خدوم شهرستان و اصحاب قلم و رسانه اظهار داشت: همگی باید فرمایش گهربار پیر مرادمان، بنیانگذار کبیر انقلاب را که می فرمودند: «مردم ولی نعمتان ما هستند» را سرلوحه کار خود قرار دهیم و برای خدمت به این مردم جمله شهید بهشتی را نیز هرگز از یاد نبریم که می فرمود: «ما شیفتگان خدمتیم نه تشنگان قدرت» و ان شاءالله که چنین باشد.

 

 

بلالایی ضمن اشاره به اینکه در این یکسال و اندی که از فعالیت این پایگاه خبری تحلیلی می گذرد ما نیز فراز و نشیب هایی را پشت سر گذاشته ایم گفت: خیلی ها در این مدت تلاش کردند تا چوب لای چرخمان بگذارند و در مسیر حرکتمان مشکلاتی پیش آوردند اما از آنجاییکه خداوند مکر و حیله آنان را به خودشان باز می گرداند تا بحال نتوانسته اند به نیات شوم خود دست پیدا کنند و ان شاء الله از این به بعد نیز موفق نخواهند شد. وی تاکید کرد: ما همواره در این مدت سعی خود را نموده ایم که همیشه تعالی شهرستان مدنظر باشد نه اینکه بخاطر خوش کردن دل فرد یا گروهی دست به تملق بزنیم و تعالی شهرستان را قربانی اینان کنیم.

 

مدیرمسئول سومانیوز در ادامه تاکید کرد: از روزی که خود را شناخته ام زیر لوای پرچم لا اله الا الله و محمد(ص) رسول الله بوده ام و افتخارم این بوده که زیر پرچم ابا عبدالله الحسین(ع) سینه زده ام و جمله معروف سرور و سالار شهیدان همیشه هادی راهم بوده است. همان جمله ای که می فرمایند: «هیهات من الذله» مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است. وی گفت: همیشه آزادی و آزادگی را سرلوحه کار خود قرار داده ام و هیچگاه به صاحبان زر و زور باج نداده و نخواهم داد.

 

بلالایی خطاب به مردم شریف، شهیدپرور و همیشه در صحنه شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: به عنوان یک برادر کوچکتان از شما می خواهم که بدون هیچگونه وابستگی در این انتخابات شرکت کنید و فردی اصلح را انتخاب کنید و به مجلس بفرستید تا روند حل مشکلات و معضلات شهر تسریع یافته و توسعه و آبادانی آن شتاب بیشتری گیرد. وی تاکید کرد: مردم صومعه سرا همیشه در کشور حرفی برای گفتن داشته اند و همواره در تمامی صحنه ها پیشتاز بوده اند و به عنوان یک صومعه سرایی افتخار می کنم که یوم الله 9 دی آغازگر راهش 8 دی از صومعه سرا بود. در اینجا نیز باز تاکید می کنم به عنوان یک برادر کوچک از تمامی همشهریان عزیزم می خواهم که در این انتخابات همانند گذشته با هوشیاری کامل در صحنه باشند تا برگ زرین دیگری از تاریخ برای شهرمان «سوماسرا» رقم بخورد.

 

صاحب امتیاز و مدیرمسئول سومانیوز خطاب به مسئولین زحمتکش و خدوم شهرستان صومعه سرا اظهار داشت: هر یک از مسئولین محترم بدانند که امت حزب الله براساس اصول 23، 24 و 26 قانون اساسی حق آزادی بیان دارند و به عنوان افسران جوان جنگ نرم، حق خود می دانند که تریبون خود و مردم شهرشان باشند و در این راستا به هیچ شخص حقیقی و حقوقی توهین نکرده و باج هم نخواهند داد و هیچگاه اجازه نخواهند داد تا ارزش های جامعه اسلامی در پیچ و خم تعارفات و ساختارهای اداری به فراموشی سپرده شوند و برای دفاع از آرمانهای خود که همانا مکتب قرآن و رسول الله و اهل بیت او (علیهم السلام) است در ذیل توجهات حضرت ولیعصر(عج)، اندیشه های بزرگ امام راحل و رهنمودهای داهیانه رهبر فرزانه انقلاب، قلم می‌زنیم و برای این آرمان جان می دهیم. البته یقینا از اشتباه و خطا و گناه نیز مصون نیستیم و تمامی همتمان را بکار می گیریم تا با شما در ساختن شهرمان، دوشادوش مردم بزرگوار و انقلابی صومعه سرا همراه و همگام باشیم.

 

مدیرمسئول سومانیوز در ادامه به فرمایشات سکاندار انقلاب مبنی بر اینکه بزرگترین فساد، فساد یک مسئول است و اگر مسئولین درست عمل کنند فقر و فساد و تبعیض برچیده خواهد شد و به صورت عینی، آشکار خواهد شد که اسلام دین اداره حکومت است. اشاره کرد و گفت: هدف و رسالت این انقلاب مبارزه با ظلم و ستم و بی عدالتی به نفع مستضعفین است. وظیفه فرزندان معنوی حضرت روح الله و مطیعان رهبر معظم انقلاب نیز روشن است و فقط کمی بصیرت و شناخت و پیروی از اوامر رهبری و پیگیری آرمانهای انقلاب را می خواهد. وی در ادامه به گفتن این جمله بسنده کرد: «مطمئن باشید نور را نمی توانید بکشید، حقیقت همیشه باقی است» و تاکید کرد: می کوشیم غبار را کنار بزنیم و می کوشیم حقیقت را بگوییم، می کوشیم روشن کنیم چون می خواهیم عمار باشیم.

 

اسماعیل بلالایی در ادامه به بخشی از اشعار پیرمداح شهرمان حاج حسن مجیدیان متخلص به «واثق» اشاره کرد و گفت: «د نوگوییم رنجبری و رمضانپوری/دلخوشی هم با بوشه آجر کوری/باز دکفیم بیخودی کس کسه جان/دوجین بوکونه بیگانه بقرآن/شهردار شهر، شهره بیا بسازه/هیزارتا بیگانه بیا بتازه/هر سه تا زحمت بکشه به والله/هر سه تا دست درد نوکونه به مولا/همه جا ایسفالت و تلفن و برق و گاز/جه پشت هر سه تن کونیم پیلی واز/هسا بائیم دست فدیم کس کسه دست/بکاریم و بسازیم هرجا فارس/تا ایقدم همه تایه پیش بیبیم/خدا نکرده ایواری کیش نیبیم/دست سه تا درد نوکونه ایلاهی/درد و بلایه فوکونه ایلاهی».

وی در پایان گفت: تمامی خدمات این پایگاه را تقدیم می کنم به آنان که تغییر در زندگی را می پذیرند. صدای مخالف را می شنوند و درباره آن می اندیشند و عقلشان بر احساسشان غلبه می کند.

ارسال نظر به عنوان مهمان

  • هیچ نظری یافت نشد

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 111 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم