شنبه, 26 مرداد 1398

نوار کناری

شناسه خبر:2777
موسسه سوما برگزار می کند؛

پنجمین جشنواره انتخاب مردمی «چهره برتر سوماسرا در سال 1397»

 • انداز قلم

اختصاصی سوما؛ موسسه سوما با توجه به رسالت علمی، تحقیقاتی و پژوهشی خود برآن شد تا در آخرین روزهای سال 1397 اقدام به برگزاری «پنجمین جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سوماسرا در سال 1397» نماید.

به گزارش روابط عمومی موسسه سوما، بر همین اساس برآن شدیم تا با توجه به فراخوان اعلامی جهت معرفی افراد غیرسیاسی، متعهد و تاثیرگذار شهرستان صومعه سرا به دبیرخانه جشنواره انتخاب مردمی چهره برتر سوماسرا در سال 1397 و پس از بررسی های مختلف بعمل آمده درخصوص اسامی دریافت شده براساس مولفه های «صومعه سرایی بودن» - «غیر سیاسی بودن» - «فعال بودن» - «متعهد بودن» و «تاثیرگذار بودن» توسط کارشناسان در کمیته های تخصصی موسسه سوما و با استعلام از مراجع مربوطه فهرستی را آماده و آن را به معرض انتخاب شما بینندگان ارجمند بگذاریم تا با همکاری شما بزرگواران پنجمین جشنواره انتخاب مردمی «چهره برتر سوماسرا» در سال 1397 را با حمایت موبایل گب (منتخب مردمی نشان برتر 1397 سوماسرا) برای صومعه سرای همیشه سربلندمان برگزار نماییم.

لازم به ذکر است اسامی فهرست بالا از میان بیش از 650 پیامک دریافتی و نیز از میان بیش از 80 نام انتخاب شده است و به طور قطع افراد دیگری نیز میتوانستند در این فهرست قرار بگیرند اما به دلیل محوریت ملاک هایی مانند زایش و تولید رزومه در حوزه های علمی، مذهبی، آموزشی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... برای شهرستان صومعه سرا در سال 1397 به ناچار از مطرح نمودن اسامی آنان معذور ماندیم.

شما میتوانید جهت شرکت در این نظرسنجی و انتخاب جشنواره «چهره برتر سوماسرا» در سال 1397 فقط عدد گزینه مورد نظر خود را به شماره سامانه پیامکی 30005063 ارسال نمایید. لازم به ذکر است به دلیل جلوگیری از بعضی مسائل لطفا در انتخاب خود دقت نمایید و از هر شماره تلفن همراه منحصر بفرد فقط یک رای و آن هم فقط اولین رای ارسالی در نظرسنجی مورد قبول سامانه خواهد بود.

گفتنی است در پایان نظرسنجی که ساعت 23:59 روز 13 فروردین 98 خواهد بود و به پنج نفر از شرکت کنندگان در نظرسنجی به قید قرعه جوایز نفیسی از طرف «موسسه سوما» اهدا خواهد شد.

ارسال نظر به عنوان مهمان

 • وحید موسی پور

  4

  پاسخ
 • وحید موسی پور

  4

  پاسخ
 • علیرضا

  ۷بهنام مهدی زاده

  پاسخ
 • Ghazal Farahnak

  ۲-فاطمه صحرانورد

  پاسخ
 • یاسمن فلاح

  فاطمه صحرانورد

  پاسخ

طلایی

نقره ای

برنزی

عملکرد سنجی

عملکرد سوما نیوز را چگونه ارزیابی می کنید؟

ما 67 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم